Інтернет, що лікує

Інтернет, що лікує. В онкогематологічному відділенні дитячої міської лікарні – безкоштовний Wi-Fi. Іще перед Різдвом один із пацієнтів попросив такий подарунок у волонтерів. Ті домовилися з одним із провайдерів, і тепер діти хоч і в лікарняних стінах, та мають зв’язок із навколишнім світом.

Тут лежать довгими місяцями – це онкогематологічне відділення дитячої міської лікарні. Одноманітні будні та тяжке лікування. У грудні тут побували волонтери проекту «Ялинка янголів». В його рамках «збиралися» дитячі мрії та побажання. І згодом тут з'явився безкоштовний інтернет.

/Світлана Шевченко, завідуюча відділенням онкогематології дитячої міської лікарні м. Полтава
Один із наших пацієнтів, дорослий хлопчик, син комп'ютерних геніїв наших полтавських. Той інтернет, який був у нього на флешці, не задовольняв його. Він замовив швидкісний інтернет для відділення/

13-річний Юра Штрикуль рік як бореться із раком крові. У палаті весь час із мамою, з друзями хлопчик тримає зв'язок через планшет.

/Юлія Штрикуль, мама Юри
Можна і поспілкуватися в соціальних мережах, і знайти будь-що для себе цікаве. Як нам – він дуже часто спілкується зі своїми і однокласниками, і друзями по скайпу/

А ще вони часто передивляються сюжети, через які історію Юри дізналася вся Україна.

/Інтершум
Неля Ковальська про те, як диво лікує...
Це його перша поїздка за кордон/

Благодійний фонд «Крона» та ведучі каналу 1+1 здійснили найбільшу Юрину мрію. Хлопчик побував на футбольному матчі в Мадриді та потиснув руку самому Кріштіану Рональду.

/Ти обов'язково одужаєш, і все в тебе буде добре/

Хворобу у Юри виявили несподівано. Через вади слуху він часто проходив обстеження. Рік тому після чергового планового огляду лікарі приголомшили діагнозом – лейкоз.

/Юлія Штрикуль, мама Юри
Навіть такого уявити не могли в своєму житті. Було дуже важко змиритися з таким діагнозом як двостороння сенсоневральна глухота, яку нам поставили в 2007 році, а ще один удар такий – звичайно, було дуже важко/

/Світлана Шевченко, завідуюча відділенням онкогематології дитячої міської лікарні м. Полтава
Ми маєм досить непогані результати одужання у дітей з гострими лейкозами. Якщо порівнювати, 20 років тому від 5% одужання зросло до 70/

На Полтавщині виявляють 10-12 хворих на гострий лейкоз на рік. Щодо Юри, він досі потребує коштів на лікування. Зараз хлопчик отримує курс хіміотерапії.

Стрічка новин