Працівникам комунальних підприємств нічим платити зарплату

Працівникам комунальних підприємств нічим платити зарплату. Про це сьогодні говорили під час засідання постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку. Аліна Красільнікова – далі.

Під час чергового засідання постійної комісії обласної ради депутати підняли чимало питань. Так генеральний директор «Полтаватеплоенерго» Володимир Чернявський звернувся до обласної ради та обласної державної адміністрації з проханням розглянути питання щодо виділення фінансової допомоги підприємству. За його словами, ситуація з нестачею коштів проходить на тлі незбалансованої державної політики в частині встановлення тарифів на належному рівні і своєчасного їх коригування у відповідності до змін ціни на природний газ.

/Володимир Чернявський, ген.директор ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
В таких умовах ми не тільки не можемо нормально планувати і розраховувати на виконання необхідного обсягу робіт з підготовки до наступного опалювального сезону, навіть існують ризики затримки і невиплати заробітної плати персоналу підприємства/

Окрім того, на комісії розглянули питання стосовно виконання тих програм, на які було виділено кошти, у тому числі – обласної програми «Питна вода Полтавщини».

/Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА
У тому році було виділено на кредитування по «теплим» кредитам 1 мільйон, на питну воду – 10 млн. На сьогодні ми просимо на питну воду не менше 15 мільйонів, 1 мільйон просимо на підтримку «теплих» кредитів/

Едуард Рева також зазначив, що через невчасно зроблені перерахунки тарифів на газ сьогодні відсутні джерела відшкодування різниці в тарифі, окрім того, у зв’язку з невчасним перерахунком пільг і субсидій на підприємстві виникла загроза невиплати заробітної плати працівникам.

/Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства ОДА
Або підприємство вчасно розраховується за газ, тоді не буде виплачуватися заробітна плата. Якщо виплачується заробітна плата – не проведено розрахунок за газ/

Окрім питань про можливість виділення фінансової допомоги комунальним підприємствам також розглядали питання щодо передачі комунальних підприємств містам.

Стрічка новин