Полтавець затримав злодія, який заліз до нього в будинок

Полтавець затримав злодія, який заліз до нього в будинок. Зловмисник намагався втекти, навіть встиг застосувати балончик зі сльозогінним газом до господаря оселі, проте його опір виявився марним. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

Олег відпочивав вдома після роботи. Його сон, говорить, перервали підозрілі звуки.

/Олег Фурс, затримав злодія
Встав, підійшов до вікна, яке веде на вулицю, і подивився, дивлюся – стоїть дівчина і щось показує комусь на вікно. А потім я чую два удари у вікно/

Як виявилося, до його помешкання намагався залізти злодій. Чоловік вибіг на вулицю, через відчинене вікно заскочив до будинку, щоб відрізати грабіжнику шлях для втечі. Зловмисник чинив супротив, йому вдалось дістати балончик та приснути сльозогінним газом в обличчя господаря. Однак, Олег виявився сильнішим, зумів подолати опір злодія та за допомогою сусідів викликати поліцію. Затриманим виявився 36-річний полтавець, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В теперішній час злочинець перебуває у відділу полтавської поліції, де з ним проводяться певні слідчі дії, та перевіряється причетність його до скоєння інших крадіжок на території Полтавської області/

Відносно нього розпочато кримінальне провадження. За скоєне затриманому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Стрічка новин