За три місяці проект «Ялинка янголів» ощасливив понад 400 дітей.

Три місяці благодійної діяльності дорівнює 400 щасливих дітей. Проект «Ялинка Янголів», що стартував на початку грудня, реалізував заплановане. Особливі діти, а саме, ті, які мають інвалідність чи позбавлені батьківського піклування, мали можливість написати 3 бажання. В той же час небайдужі полтавці знайомились з мріями дітей і виконували їх. Як все було – далі в сюжеті.

Цій дівчинці 6 років. Отримати гарну ляльку до новорічних свят мріяла давно. Каже, коли бажання збулося, з'явилася нова мрія.

/Аня
В мене була найбільша мрія – стати такою, як лялька-Барбі. – Ось такою рожевою? – Так/

Цьому хлопцю теж дістався подарунок. Каже, в минулому році бажаного не отримав. Цьогоріч ухопив одразу 2 презенти.

/Гордій
Я замовив кепку-реперку і футбольну форму України, і мені це принесли. – Покажи нам. – Це кепка, а це форма України/

Брати Валера та Вова отримали футбольного м'яча, бо хочуть стати футболістами. Софія – книгу. Андрій довго вагався, що ж замовити.

/Андрій
Я хотів і вертоліт на пульті управління, і машинку, але мені подобається Нінзяго. Тому замовив його/

Ці діти – вихованці школи-інтернату. Падарунок в їхніх руках набуває іншого значення. Бо можливість замовити презент з'являється не так часто, як хотілось.

/Василь Тимошенко, директор спецшколи-інтернату №1
Дитячі мрії здійснилися. Вони кожного року чекають на цей захід. В цьому році також підходили до мене і питали: «Чи прийдуть янголи з подарунками?»/

Втілюють мрії дітей за допомогою благодійного проекту «Ялинка янголів», який існує вже 13 років. 10 з них активісти співпрацюють із спеціалізованими закладами.

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка янголів»
Це останній день «Ялинки янголів» в цьому році. Розвозимо подарунки у 1 та 2 інтернаті, всі інші роздані, діти вже ними граються/

«Ялинка янголів» цьогоріч здійснила мрії чотирьохсот малих полтавців. Малеча – особлива: є і діти з інвалідністю, і ті, хто позбавлений батьківського піклування, й діти-сироти.

Стрічка новин