На Полтавщині стартував обласний етап конкурсу «Вчитель року»

Вчитель року – 2017. Стартував другий етап конкурсу для педагогів. 20 учителів із усієї області відсьогодні змагаються за почесне звання. Цього року це викладачі біології, інформатики, музичного мистецтва та початкових класів. Чим дивуватимуть – дехто з них розповів моїм колегам. 

Обласний етап щорічного конкурсу «Вчитель року» стартував в інституті післядипломної освіти педагогів. Кілька днів журі, що складається із методистів та науковців, відбиратиме переможців у номінаціях.

/Наталія Корягіна, проректор з науково-методичної роботи ПОІППО
Педагогічні здобутки вчителі області будуть представляти у 4 номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Початкова освіта» та «Музичне мистецтво». Конкурс буде проходити із 24 по 27 січня 2017 року/

Серед педагогів конкурс «Вчитель року» престижний. Для конкурсантів участь у ньому – це обмін досвідом, можливість підвищити свій професійний рівень та нагода заявити про себе. Кожен презентує власне ноу-хау. Вчитель початкових класів із Кременчука збирається довести колегам та журі, що з кожної дитини можна виховати лідера.

/Наталія Тарасенко, вчитель Кременчуцького ліцею №11
Кожна дитина з народження має свої якісь певні таланти. І оці таланти найголовніше батькам і учителям розвивати далі. І ось тоді ця дитина в майбутньому зможе повести за собою інших/

А ось вчитель біології із Чутового готується показати, як на уроках можуть допомогти гаджети. Сучасне покоління називає дітьми екрану і вважає, що сучасні технології допомагають в навчанні.

/Ігор Соколов, учитель біології із м.Чутового
Ми повинні, вчителі, пристосовуватися до дітей. Не їх пристосовувати до себе, а ми до них повинні пристосовуватися/

Учасники мають показати майстер-клас, практичну роботу та провести відкритий урок у 5-й полтавській школі. Усього їх 20 чоловік, найбільше – із Полтави, Кременчука та Горішніх Плавнів.

Стрічка новин