З увагою до кожної дитини

З увагою до кожної дитини. Благодійний проект «Ялинка-янголів» 13-ий рік поспіль дарує презенти дітям, які цього потребують, як ніхто інший: тим, хто позбавлений батьківського піклування, ВІЛ-інфікованим, дітям з інвалідністю та сиротам. Три бажання, які діти написали та повісили на ялинку, поступово втілюються в життя. Історія про двох щасливих дітей – далі в сюжеті.

Як і кожна дитина, Ксенія має захоплення. Дівчинка малює, складає фігурки з паперу, коли залишається час – вчить вірші.

На рахунку дівчинки – 30 грамот і дипломів. За цими нагородами не видно ні паралічу тіла, ні численних операцій, ні інвалідності. Ксюша – звичайна дитина зі звичайними мріями.

/Ксенія Глушко, має інвалідність
В мене є мрія – здійснити подорож в Париж. – Чому саме в Париж? – Тому що це місце, де збуваються мрії/

Інвалідність – не вирок. Однак, життя змінюється на 180 градусів. Тим паче, коли патологія не вроджена, а набута у свідомому віці, каже мама дівчинки пані Юлія. Тепер все має інше значення, навіть свята.

/Юлія Голубіхіна, мама Ксенії
Свято – це завжди надія... надія на краще, на щось нове, на казку та чудо/

Казка – це просто. Розмальовка, альбоми для малювання, пензлики, прикраси для волосся та кілька нових друзів, серед яких – домовичок Кузя – цього достатньо, щоб настрій став кращим.

/- Вже є ідеї, що будеш робити спочатку?
- В першу чергу роздивлюсь все!/

А це Дмитрик. Йому 6, і він вже готується піти до першого класу. Однак, від іграшок не відмовляється.

/Ось тобі робот, тримай іграшку/

Оптимізму цієї родини можна позаздрити. Ані діагноз малюка, ані військові дії, що змусили переїхати сім'ю до Полтави, не позбавили життєлюбства.

/Олена Зуйкова, мама Дмитра
Складно було прийняти, але ми змирилися й ведемо боротьбу. І, звичайно, сподіваємось на краще. В Полтаві сприятлива обстановка, ми постійно їздимо на лікування/

Моменти радості особливим дітям дарують традиційно, вже 13-й рік поспіль. Реалізують бажання дітей за допомогою благодійного проекту «Ялинка Янголів».

/Наталія Шамота, координатор проекту «Ялинка-янголів»
Батьки витрачають великі кошти на лікування. Тож зайвий подарунок, якась радість на свято буде дуже доречна. Ми намагаємось враховувати ті побажання і заняття, якими вони займаються/

Нагадаємо, благодійний проект стартував ще на початку грудня. Особливі діти мали можливість написати 3 бажання. Після, прохання малих розміщували на ялинці, що в ТРЦ «Київ». Небайдужі полтавці, в свою чергу, стали янголами, які виповнили мрії дітей.

Стрічка новин