Лічильники води відтепер можна повірити, не знімаючи їх з мережі

Лічильники води відтепер можна повірити, не знімаючи їх з мережі. Про таку новацію заявляють у комунальному підприємстві «Полтававодоканал». Завдяки укладеному договору з приватною фірмою фахівці самі прийдуть до вас додому, аби здійснити процедуру. Зроблять це абсолютно безкоштовно.

Останнім часом до «Полтававодоканалу» почастішали звернення споживачів щодо повірки лічильників, розповідає заступник генерального директора Володимир Христинець. На місяць роблять до 2,5 тисяч повірок. В лабораторії підприємства часто не встигають обстежити всі лічильники, відтак, «Водоканал» уклав угоду з приватною фірмою, яка і допомогатиме їм. Переваги такої співпраці в тому, що людям тепер не потрібно чекати, доки приїдуть, знімуть та обстежать лічильники. Фахівці приїжджають у квартиру зі своїм обладнанням. За півгодини повірка закінчена. Всі документи – у споживача на руках.

/Євген Юрченко, директор фірми, що повіряє лічильники
Це скорочує час абонента. Це без демонтажу, це зручно для самого абонента. Абоненту потрібно зробити доступ до свого приладу обліку, а все інше зроблять наші фахівці. Швидко та якісно/

Роблять таку планову повірку без демонтажу безкоштовно. Контакти фахівців – на сайті «Водоканалу».

/Володимир Христинець, заступник генерального директора КП «Полтававодоканал»
Мешканці можуть звертатися за телефонами нашими, за телефонами цієї фірми, на сайт наш, або на сайт цієї фірми/

Спеціалісти наголошують: безкоштовні лише планові повірки. За взяття на облік нових лічильників чи непланових повірок необхідно заплатити відповідно до тарифу. За день однією станцією повіряють близько 35 лічильників. Нині в Полтаві працює 4 спеціалізованих установки. Планують до роботи залучити 8 станцій, аби охопити якомога більше споживачів. Загалом, розповідає Володимир Христинець, лічильники води повіряють один раз на чотири роки.

/Володимир Христинець, заступник генерального директора КП «Полтававодоканал»
Міжповірочний інтервал складає 4 роки. Тобто, всі прилади обліку технологічні, комерційні повинні бути в цей термін повірені Держстандартом/

У тих, хто буде ходити по квартирах повіряти лічильники, варто вимагати посвідчення з печатками підприємства, аби уникнути шахрайських махінацій.

Юлія Іващенко

Стрічка новин