На «Водоканалі» цього дня дотримуються традицій

На «Водоканалі» цього дня дотримуються традицій. Тут освятили воду, яка бігтиме по трубах міської мережі. Відкривши кран, полтавці сьогодні зможуть набрати освяченої води. Служителі церкви говорять: на Водохреще вона має чудодійну силу.

Перший водозабір «Полтававодоканалу». Зазвичай закритий об'єкт на Водохреще відкриває свої ворота для звичайного люду. Сюди приходять з банками, пляшками і навіть з бідонами, аби освятити воду. Хто не встиг набрати вдома, наповнюють тару прямо на місці.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський
Ми віримо, що Господь таким чином теж допомагатиме нашому народу, нашим людям подалати всі ті негаразди, проблеми, труднощі, яких так багато в нашому сьогоденні, і щоб над нашою Полтавщиною, над нашою Благословенною Україною засяяло мирне спокійне радісне сонце, і наповнювало наші душі надією, любов'ю, злагодою і миром. Зі святом, дорогі полтавці!/

Традиція освячувати воду не лише в пляшках, а й ту, що тече по трубах, існує у «Водоканалі» вже майже 15 років. На підприємстві впевнені: після обряду вода набуває цілющих властивостей.

/Олександр Єгоров, в.о.генерального директора КП «Полтававодоканал»
Традиційно в оселю кожного полтавця надійде чудодійна вода. Така вода має духовну силу, має дарувати духовну силу, здоров'я. Вітаю всіх полтавців зі святом!/

Священнослужителі радять вірянам водою, освяченою на Водохреще, окропити помешкання, а також споживати її протягом року. Пити потрібно натщесерце, молитовно прохаючи у Господа благословення та зміцнення духовних і тілесних сил.

Юлія Іващенко

Стрічка новин