Збірка «Ангели-охоронці» від Тетяни Домашенко як шлях до усвідомлення себе українцем

Збірка «Ангели-охоронці» від Тетяни Домашенко як шлях до усвідомлення себе українцем. Полтавська поетеса презентувала чергову книгу про події на Сході. Правда, біль і шана воїнів – пані Тетяна вмістила на папір все. Більше знає Катерина Залєвська.

Книга з гірким присмаком правди. «Ангели-охоронці» – таку назву має одна з останніх віршованих збірок Тетяни Домашенко. Там є все: і вдячність воїнам, і біль за Україну, і заклик до дій. Військові, які несли службу в зоні АТО, сприймать кожну літеру, як щось особисте.

/Іван Деблюк, воїн
Наша Батьківщина в небезпеці, вороги під різними кутами намагаються нашу державу розірвати. І це ми маємо усвідомлювати/

Творчість пані Домашенко і є інструментом усвідомлення. Ця збірка є своєрідним продовженням попередньої – «Небесна Сотня воїнів Майдану», яку презентували майже у всіх регіонах України. Саме ця книга спровокувала знайомство поетеси з волонтеркою Надією Легкобит.

/Надія Легкобит, волонтерка
«Вся Україна до краплиночки в мені» – це слова Тетяни Домашенко. Це справді так. Це про Україну, це про любов до України, це про жертовність, це про генетичний код українців/

Пані Надія каже: в Тетяні Домашенко поєдналися письменництво та волонтерство. В її збірках лише те, що поетеса бачила на власні очі.

/Надія Легкобит, волонтерка
Їде в АТО, везе не тільки смаколики, а й свої книги, книги свого видавництва, те, що потрібно душі воїна/

Не презентація книги, а майже родинна зустріч. Бо тут присутні всі, навіть подруги з села Рокита, де народилася поетеса.

/Катерина Ясінко, подруга Т.Домашенко
Нам є чим пишатися і ким гордитися. Але на сьогодні ми пишаємося Тетяною Домашенко, своєю землячкою. Тим паче, ми знайомі вже понад 30 років/

Збірка «Ангели-охоронці» – це віршована історія України.

Стрічка новин