У «Листопаді» виступили кращі полтавські колективи духовної пісні

На сцені палацу дозвілля «Листопад» виступили кращі полтавські колективи духовної пісні. Співали артисти філармонії, священики, церковні хори та вихованці недільних шкіл. Як вийшло – дивіться у нашому сюжеті.

Подія для православних – у палаці дозвілля «Листопад» – традиційний різдвяний концерт. Збираються глядачі, які відвідують його із року в рік, і щозими з нетерпінням на нього чекають.

/Віталій Момот, прийшов на концерт
Щороку приходжу на концерт, подивитись, як виступають наші священнослужителі, як співають діти.../

/Надія Кабак, прийшла на концерт
Я люблю духовну музику слухати, тому що я прихожанка православної церкви.../

/Марина Онищенко, прийшла на концерт
Вона, мабуть, і надихає людей, і приносить радість/

/Ігор Нагорний, прийшов на концерт
Для нас, для православних людей, духовна музика – вона найприємніша для душі, бере в першу чергу за серце, за душу.../

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський УПЦ
Такі концерти – вони світлі, добрі, сердечні, вони допомагають людям об'єднатися у Христі Ісусі, Господі нашім, показати, що ми в Господі єдині, що ми звертаємось до нього з молитвами, з надією на світле, краще, добро та любов/

Тут виступають співочі колективи православних полтавських храмів, починають священнослужителі.

Далі колядують дітки із недільної школи Храму Різдва Пресвятої Богородиці.

Концерти до найбільших християнських свят – Різдва та Воскресіння – стали традицією Полтавської єпархії Української Православної Церкви. Відколи став мером, щороку їх неодмінний глядач Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Приємно, що саме Церква намагається об'єднати всю територіальну громаду попри всі політичні негаразди, які, на жаль, існують і в нашому місті, і в нашій країні. І сьогодні той день, коли жодна держава, жоден депутат не зможе в нас відібрати цього свята/

Усіх учасників концерту нагородили Почесними грамотами. А Олександр Мамай отримав нагороду за допомогу в організації Різдвяних та Пасхальних свят від Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія. Орден Української Православної Церкви Святого благовірного Київського князя Ярослава Мудрого меру урочисто вручив Митрополит Полтавський та Миргородський Филип.

Стрічка новин