Зима – не перешкода спорту!

Зима – не перешкода спорту! Полтава готується до благодійного забігу «Біжу заради дітей». Ініціює 30-денний марафон Running CLUB Poltava. Серед активних учасників – два бігуна: Дмитро Кербут та Григорій Юхимець. Впродовж місяця і щодня спортсмени долатимуть 21 кілометр. Як долучитися до марафону і куди підуть зібрані кошти – далі в сюжеті.

У будь-якому спорті головне розминка! Дмитро Кербут пов'язав своє життя зі спортом ще в шкільні роки. Спочатку бігав на спритнерські дистанції, 400-800 метрів. З часом маршрути ставали все довшими, згодом перетворилися в марафонські забіги. І хоч працює він консультантом в магазині електроніки, мрію стати професійним спортсменом не залишає.

/Дмитро Кербут, учасник благодійного марафону
Більш сподобалось бігти на довгі дистанції. Потрібно мати більшу витривалість, але є час побути з собою наодинці/

Спорт не заради спорту, а задля дітей. Благодійний забіг, присвячений збору грошей дітям з особливостями розвитку, об'єднав полтавських бігунів.

/Дмитро Кербут, учасник благодійного забігу
Хоч якось звернути увагу на дітей та допомогти їм. А друга мета – випробувати себе/

Ініціює благодійний забіг Running CLUB Poltava. За словами організаторів, зібрані кошти підуть на закупівлю методичного обладнання для Центру розвитку дітей «Дитина і світ».

/Неля Агапова, співзасновниця Running CLUB Poltava
Любителі бігу привертають увагу і до клубів, і до тих людей, які потребують допомоги. Заклад, якому ми будемо допомагати, – це центр, який опікується дітьми, які мають особливості розвитку, це аутисти/

Марафон триватиме 30 днів. 1 день дорівнює 21 кілометр. За весь час спортсмени подолають 630 кілометрів. Зимна погода не лякає учасників.

/Геннадій Полових, учасник Running CLUB Poltava
Захід покликаний привернути увагу громади до благодійного забігу. Він проходитиме з 28 січня по 26 лютого. Я буду долучатися до цього забігу та буду підтримувати активних учасників 2-3 рази на тиждень/

Організатори планують зібрати 100 тисяч гривень. Закликають всіх долучатися до благодійного марафону: і словом, і ділом, і карбованцем, і бігом.

Стрічка новин