Поліція розшукує... поліцейських

Поліція розшукує... поліцейських. На Полтавщині стартувала широкомасштабна кампанія з набору на службу до підрозділів правоохоронних органів. Нині в області існує 364 вакансії на посади слідчих, оперуповноважених, інспекторів, поліцейських. Більше про конкурс, який мають пройти кандидати, та терміни, у які охочі можуть подати анкети, – далі у випуску.

16 січня стартував конкурсний набір до лав Нацполіції у Полтавській області. Наразі, кажуть правоохоронці, серед поліцейських різних підрозділів – більше 20% некомплект, а в деяких відділах ця цифра сягає 40%. Тож нині, аби зменшити навантаження на представників правоохоронних органів, поліпшити якість розслідувань кримінальних проваджень на Полтавщині оголосили широкомасштабну кампанію з набору на службу у поліції.

/Денис Захарченко, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Комплектування поліції Полтавщини молодими, мотивованими людьми на сьогоднішній день – один із основних пріоритетів кадрової політики не тільки області, а й нашої держави. І від того, наскільки ми швидко і якісно зможемо наповнити той некомплект, у подальшому залежить якісне надання сервісних послуг населенню, мешканцям нашої області/

Загалом конкурсний відбір оголошується на 364 вакантні посади.

/Сергій Гаврик, начальник управління кадрового забезпечення ГУ НП в Полтавській області
Ми оголошуємо конкурс на посади слідчих – 30 вакансій, на посади оперуповноважених кримінальної поліції – 46 вакансій, на посади інспекторів секторів реагування патрульної поліції – 80 вакансій, інспекторів ізоляторів тимчасового тримання – 28 вакансій, і на посади молодшого складу поліції – 180 вакансій/

Претенденти на службу в поліції мають пройти кілька етапів: заповнення анкети, тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, співбесіда з поліцейською комісією. Детальна інформація щодо конкурсу знаходиться на сайті Головного управління Національної поліції в Полтавській області. Прийом анкет триває з 16 по 26 січня. По завершенню конкурсу формуватиметься рейтинг кандидатів, які успішно пройшли всі етапи. Найкращі з них будуть прийняті на службу до поліції та отримають направлення на первинну професійну підготовку.

Стрічка новин