Зимовий табір – під Опішним талановиті діти відпочивають, навчаючись

Старшокласники, які всерйоз цікавляться природничими науками, зараз поглиблюють свої знання у таборі під Опішним. Вперше у холодну пору на Полтавщині там запрацював табір для обдарованих дітей. Зимову зміну відкрив Полтавський еко-центр.


/- Я хочу буть медиком.
- А ти ким хочеш бути?
- А я ще не знаю/

Зимові канікули – над зошитами. Ці старшокласниці вирішили для себе, що час відпочинку не марнуватимуть, а підтягнуть знання із улюблених предметів. Настя із 32-ї полтавської школи мріє стати хіміком, для цього вона щодня на зимових канікулах пише формули та розв'язує задачі.

/Анастасія Євтушенко, відпочиває у зимовому таборі
Я ходжу в очно-заочну школу на курс «Хімія», я уже на 2 курсі/

Із 3 по 20 січня близько сотні учні 9-11 класів із усієї області відпочивають і навчаються під керівництвом науковців із педагогічного та аграрного вишів. Відкрити зимовий табір для дітей, які цікавляться природничими науками, була ідея Полтавського еколого-натуралістичного центру. Підтримав і профінансував обласний Департамент освіти.

/Олена Харченко, директор Департаменту освіти Полтавської ОДА
Безкоштовно, це обдаровані діти, дійсно, за рахунок обласної ради, це програмне таке питання. Дитина отримує 5-разове харчування. Притому всьому, що займається науковою роботою, пізнавальною програмою/

Це приміщення літнього табору «Еколог», що у селі Міські Млини під Опішним. Перед канікулами перший його поверх довелося пристосувати під навчальні аудиторії. Щодня по 6 годин тут поглиблено вивчають хімію, біологію, зоологію та анатомію.

/Віталій Бедніна, директор Полтавського еколого-натуралістичного центру
Ми започатковуємо у полтавській області STEM-освіту. Це поєднання програм, циклів, тренінгів, мастер-класів з природничих наук. Це нам дасть профорієнтацію. Це сільське господарство, медицина, педагогіка, а також спеціалісти з екологічних питань/

А спеціалісти педуніверситету кажуть: серед учнів придивляються собі достойних і перспективних фахівців.

/Марина Гриньова, декан природничого факультету Полтавського педуніверситету імені В.Короленка
Ми зі шкільної лави шукаємо дітей педагогічно обдарованих і педагогічно спрямованих, дітей, які уже позитивно налаштовані на майбутню роботу вчителем, і які люблять знаннєву сферу/

Попри напружені навчальні графіки організатори кажуть: основна мета – оздоровлення та виховна робота. На кожен день тут розписані конкурси, вікторини та інші розваги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію