Громадськість навчали результативній комунікації із владою

Громадськість навчали результативній комунікації із владою. Такий тренінг провели у Полтаві представники «Інституту гендерних ініціатив».  Правильно аргументувати свої пропозиції, переконувати, аби думки та ідеї були не просто почутими владою, а обов'язково сприйняті, організатори зібрання називають справжнім мистецтвом. Його секретами вони поділилися і з нашими кореспондентами.

Цього дня в Інтеграційному центрі для внутрішньо переміщених осіб у Полтаві говорять про... мистецтво. Мистецтво аргументації та переконання, а ще про те, яким шляхом представники громадськості можуть донести до можновладців власні пропозиції та ідеї щодо розвитку області.

/Вікторія Курилко, радник Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Полт. обл.
Ми маємо насправді у громадянському суспільстві, серед експертів багато слушних думок і пропозицій щодо вдосконалення механізмів соціально-економічного розвитку і так далі. Але ми не маємо інструментів донесення цих думок, цих пропозицій до органів влади. І от саме для того, щоб покращити комунікацію громадськості з представниками органів влади, ми сьогодні проводимо такий тренінг/

На тренінгу організатори – представники «Інституту гендерних ініціатив» – діляться навичками професійного, фахового комунікування. Листування, консультації з громадськістю, участь у дорадчих органах – канали, за якими громада може доносити власні пропозиції.

/Олександр Отич, начальник відділу комунікацій з громадськими об'єднаннями управління Полтавської ОДА
Громадська рада – основний такий орган дорадчий при ОДА – пропускає через себе, через свої комісії, через свої засідання питання, які виносяться на засідання сесії обласної ради, тобто, без згоди Громадської ради на винесення цього питання, без погодження з Громадською радою, такі питання на засідання сесії не виносяться/

На Полтавщині нині діє 850 обласних громадських організацій та понад 3800 – місцевих.

Стрічка новин