В управлінні Нацполіції обговорювали механізм удосконалення підготовки правоохоронців

У Головному управлінні Нацполіції в області обговорювали механізм удосконалення підготовки правоохоронців. Зокрема йшлося про те, аби у процесі навчання майбутніх «копів» особливу увагу приділяти знанню нормативно-правових актів, тактичній, бойовій, домедичній і фізичній підготовці. Більше про це – у наступному матеріалі.

Із метою удосконалення процесу навчання поліцейських перед початком нового навчального року, який передбачає службову підготовку особового складу, в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини відбулася нарада за участю кадрових працівників підрозділів і територіальних органів Полтавської області.

/Денис Захарченко, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
Якісне виконання поліцейськими своїх послуг на сьогоднішній день потребує особливої підготовки поліції. І перед початком нового навчального року у нас є нові критерії оцінювання службової діяльності поліції, так і низка вимог центрального апарату до наших колег/

Підготовка поліцейських, говорять в управлінні, передбачає кілька основних напрямків.

/Денис Захарченко, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
На базі нашого тренінгового центру постійно в нас проводяться заняття з особовим складом, який вже працює в поліції. У сфері службової підготовки у нас будуть проводитися стрільби з особовим складом, також в нас будуть відбуватися заняття з професійної підготовки, з надання медичної допомоги/

З 16 січня будуть оголошені конкурси на заміщення вакантних посад у низці підрозділів поліції. Зокрема, укомплектуванню підлягають посади слідчих, дільничних, оперативних працівників, груп швидкого реагування та деяких інших служб. Інформацію щодо вимог до кандидатів та конкурсних умов буде розміщено на сайті ГУ НП Полтавщини. Окрім того, в усіх районах області стартує профорієнтаційна кампанія, націлена на інформування населення щодо умов вступу до навчальних закладів системи Міністерства внутрішніх справ України.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію