Спорт без обмежень!

Спорт без обмежень! Школярі, їх вчителі та батьки змагаються за першість у випробуванні під назвою «Спортивна сім'я». Зимові канікули – не перешкода зібратися у стінах школи. Хто швидший, наспритніший та найактивніший, вирішать 8 конкурсів. Про нетрадиційні змагання, що вже стали традицією, – далі в сюжеті.

Діти, батьки або вчителі – хто сильніший?! Це питання вирішували у 5 школі. Спортивна зала, понад 100 юних вболівальників, три команди та 8 конкурсів на спритність й швидкість.

/Тамара Жага, директор ЗОШ №5
Цими днями, зимовими та святковими, ми збираємось на канікулах, щоб разом з дітьми зрозуміти, що здоров'я нації – це найцінніший Божий дар. Сьогодні зібрались команди вчителів, батьків та дорослих, де вони будуть змагатися/

Спортивні змагання «Здорова дитина – спортивна родина» стали доброю традицією, говорять у школі. Ідея створення народилась 6 років тому. З того часу і щорічно між командами дітей і дорослих триває суперництво: у кого більші м'язи.

/Валентина Міняйло, учасниця команди вчителів
Кожного року взимку ми проводимо такі заходи по паралельним класам у початкових, середніх та старших класах. Сьогодні вже другий захід, він проводиться для 5 – 7 класів/

Капітан дитячої команди Денис впевнений у перемозі. Пояснює, всі учасники команди мають гідну фізичну підготовку. Сам хлопець займається футболом і мріє стати воротарем.

/Денис, капітан дитячої команди
Всі вміють бігати, стрибати, підтягуватися. Всі гарно підготовлені, тому ми виграємо, я впевней в цьому/

А поки діти вириваються вперед і вихоплюють перемогу, команда вчителів та батьків роздумує на тему спорту.

/Олексій Черкас, учасник команди батьків
Це спортивні змагання, які об'єднують і дітей, і дорослих. Цей захід доводе, що в спорті немає вікових обмежень/

Веселі змагання та оригінальні конкурси; переможцям – торт, а переможеним – солодкі презенти – такі підсумки естафети «Спортивна сім'я».

Стрічка новин