Цього року на території Полтавщини – 113 пунктів обігріву, 2 із них встановили надзвичайники

Цього року на території Полтавщини функціонує 113 пунктів обігріву, 2 із них встановила Державна служба з надзвичайних ситуацій. Частіше за все сюди приходять грітися бездомні. Днями у Полтаві до одного з таких пунктів завітали представники Червоного Хреста, які привезли одяг та продукти для тутешніх відвідувачів.

У зв’язку із різким зниженням температурних показників, на території Полтавської області розгорнуто та функціонують стаціонарні пункти обігріву у приміщеннях місцевих органів влади, лікарнях. Аби допомогти в організації заходів щодо попередження випадків переохолодження людей, співробітники Головного управління ДСНС України Полтавщини розгорнули мобільні пункти обігріву на базі наметів та автомобілів підвищеної прохідності в місцях масового перебування людей. Загалом в області розташовано 113 пунктів обігріву. В них побувало майже 400 людей.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу ГУ ДСНС Полтавщини
З моменту погіршення погодних умов пункти обігріву відвідало 363 людини. В даних пунктах обігріву людям надається допомога, теплий чай. Також вони можуть погрітися/

Основний пункт обігріву Полтави розташований поблизу центрального автовокзалу. Тут топлять дровами, аби зігріти відвідувачів. Плюс дають чай та печиво. Частіше за все намет відвідують бездомні. Саме для них щозими Червоний Хрест привозить додатково продукти харчування та одяг.

/Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Червоного Хреста України
Червоний Хрест міста Полтава традиційно співпрацює з ДСНС по пунктах обігріву, по холодах. Сьогодні ми привезли сюди продукти харчування, одяг, аптечки першої допомоги/

Підтримувати бездомних, говорять в Червоному Хресті, обіцяють протягом всієї зими.

Юлія Іващенко

Стрічка новин