У Новосанжарському районі жінка вбила місцеву мешканку

Із корисливих мотивів у Новосанжарському районі жінка вбила місцеву мешканку. Тіло знайшли поблизу одного із дачних будинків. Підозрювану затримали. Більше про цю подію – у наступному сюжеті.

Поблизу дачного будинку в одному із сіл Новосанжарського району єгер виявив тіло жінки з ознаками насильницької смерті.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В ході розслідування кримінального провадження було висунуто деякі версії вчинення умисного вбивства. В ході відпрацювання оперативними працівниками спільно із прокуратурою місцевою та прокуратурою Полтавської області вийшли на слід особи злочинця/

Правоохоронці встановили, що до вбивства причетна 34-річна жінка. Підозрювана раніше вже була судима за скоєння умисного вбивства. Також з’ясувалося, що особливо тяжкий злочин вона скоїла з корисливих мотивів.

/Наталія Лець, заступник начальника Управління Прокуратури Полтавської області
Наразі їй повідомлено про підозру за пунктом 13 частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України, тобто, в умисному вбивстві, скоєному особою, яка раніше вже вчиняла вбивства. Після проведення додаткових слідчих дій, а також зібрання додаткових доказів її дії також будуть кваліфіковані, як розбійний напад, пов'язаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень/

За скоєне жінці може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув'язнення.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію