12 годин у Кобеляцькому районі тривала операція з порятунку рибалки

У різдвяну ніч рятувальники з льодового полону визволили рибалку. Останній заблукав в акваторії річки Дніпро поблизу села Орлик, що в Кобеляцькому районі. Рятувальна операція тривала майже 12 годин.

У Святвечір замість того, аби сидіти за святковим столом, відчайдуха пішов на рибалку, але не зміг самостійно вибратися на берег. В Головному управлінні ДСНС Полтавщини повідомляють: 6 січня близько 15-ї до Служби порятунку надійшов дзвінок з проханням допомогти.

/Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУ ДСНС Полтавщини
Чоловік повідомляв про те, що він самостійно не може знайти берег, що він пройшов близько 5-6 кілометрів в одну сторону, близько 4-х – в іншу, і зрозумів, що самому йому вибратися немає шансів, тому він набрав телефон нашої служби/

Рибалка сказав, що знаходиться на водосховищі поблизу села Орлик Кобеляцького району. Повертаючись до берега, він зрозумів, що заблукав. Проблема полягала в тому, що зв'язку з чоловіком не було, оскільки в нього розрядився телефон. На підкріплення кобеляцьким рятувальникам з Кременчука направили аероглісер. З його допомогою чоловіка і доставили на берег.

/Світлана Рибалко, керівник прес-служби ГУ ДСНС Полтавщини
Близько 2-ї години рятувальники побачили сигнал від ліхтарика. Виявилося, що рибалка почув звуки аероглісера і пішов назустріч, і подавав сигнали своїм ліхтарем/

Загалом рятувальна операція тривала майже 12 годин. Крім надзвичайників, допомогу у порятунку рибалки надавали представники Національної поліції та місцеве населення.

Юлія Іващенко

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію