Із зимовими святами патрульна поліція привітала найменших учасників дорожнього руху

Із зимовими святами патрульна поліція вітає найменших учасників дорожнього руху. Спеціально для дітей копи перевдяглися у святкові костюми і вийшли на вулиці, аби дізнатися, наскільки добре малеча знає Правила дорожнього руху. За правильні відповіді на дітей чекали презенти.

В шапках Діда Мороза та з мішком подарунків патрульні спілкуються з дітьми. Останні на канікулах часто залишаються самі вдома, відтак нагадити школярам правила безпеки не буде зайвим, переконані копи.

/ІНТЕРШУМ
- Подумай гарненько. Якщо ти сам вдома, будеш відчиняти двері поліцейським або ще комусь?
- Подзвоню мамі чи тату, запитаю
- Молодець, правильна відповідь,

За правильні відповіді – подарунки – канцтовари та розвиваючі ігри. Такі святкові уроки від патрульної поліції проводять, бо хочуть стати ближчими до людей.

/Іван Лаврусенко, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Ця акція, вона в переліку наступних та попередніх акцій якраз спрямована на те, щоб спілкуватися ближче з громадою, показувати, що це друзі, і в нас всіх є спільна справа – показувати, що ми друзі, і спільна справа для всіх – це безпечне місто, це усміхнені щасливі дітки/

Саме з посмішками зустріли копів ось ці дві сестрички.

/IНТЕРШУМ
Відповідають і отримують подарунки/

Дівчата знають правила. Їм про них розповідають не лише вчителі чи поліція на вулицях, а й вдома батьки в ігровій формі навчають безпечно рухатися містом.

/Микола Данилів, тато
Вдома в них є гра дитяча, де машинки, знаки різні. В мене ще є молодший хлопчик, то в них виходить/

Подібна практика – і в тата ось цього хлопчика.

/Олександр Пономаренко, тато
В даний момент я як батько вчу дитину цим правилам: як переходити, на яке світло переходити, де переходити, куди дивитися, наліво-направо/

На цьому профілактичні акції не закінчуються, запевняють патрульні. Впродовж канікул обіцяють і надалі роз'яснювати дітям правила безпечної поведінки.

Юлія Іващенко

Стрічка новин