12 мішків за перші дні нового року – полтавці назбирали одяг для бездомних

Активізувались на добро. За перші дні нового року полтавці назбирали більше 12 мішків одягу для бездомних. І це тільки з одного контейнеру, що стоїть у переході «Злато-Місто». Що з ним роблять далі, та людей, які його із вдячністю носитимуть, бачили Олена Ляшенко та Валерій Пашнін.

Контейнери із написом «ОдежиНА» з'явилися у переході «Злато-місто» та в торговому центрі «Київ» у середині жовтня. Хтось про них уже знає, дехто тільки помітив.

/Бліци
- «Ми збираємо тільки чисті речі, придатні до використання. Дякуємо за розуміння» – так, знаю уже! Збираються речі для людей, яким вони потрібні.
- Багато кому потрібен одяг, можуть в дитячий будинок передати/

12 з половиною мішків тільки ось тут, у переході, назбирали за перші дні нового року. Центр адаптації по провулку Шевченка, 5а від «Світла надії» – сюди речі потрапляють в першу чергу. Бездомні, вихідці з місць позбавлення волі, колишні залежні та просто люди у складних життєвих обставинах – їм вкрай потрібно те, що дехто ледь не викинув на смітник.

/Олена Чикурова, адміністратор Центру адаптації БО «Світло надії»
Взуття – окремо. Це потім уже сортуємо – жіноча, чоловіча... Джинси, так? Джинси – в одну сторону, одяг сортуємо на чоловічий, жіночий, підлітковий, дитячий/

Щось із цієї купи обов'язково дістанеться малій Данилі. Мама 10-місячної дівчинки тікала від горе-чоловіка.

/Чоловік побив, і я звернулася сюди.

У Центрі адаптації вони місяць. Їхати додому жінка боїться, каже, житиме тут, поки чоловіка не посадять. Іграшки та одяг у дівчинки та її мами – від людей, які непотрібне не викинули, а випрали і принесли до контейнера. Ідея його появи належить соціальній працівниці Вікторії Мірошниченко.

/Вікторія Мірошниченко, соціальний працівник БО «Світло надії»
В інших країнах це працює уже дуже давно, це вважається нормально – віддавати речі свої. Люди відбирають хороше, ми вирішили спробувати в себе. В Центрі адаптації зажди є потреба у речах. Як виявилось уже при роботі цього проекту, дуже багато є організацій, які також потребують речей/

/Олена Чикурова, адміністратор Центру адаптації БО «Світло надії»
Ми познайомилися і допомагаємо психіатричній лікарні імені Мальцева, там дуже велика потреба, там велике підліткове відділення, діти там живуть, і зрозуміло, що там велика нестача/

Найбільша потреба зараз – у чоловічому взутті великого розміру, а також в одязі та взутті для дітей та підлітків. Навіть порване та непридатне носити тут не викидають, а віддають волонтерам на маскувальні сітки.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію