Нагадаємо про свято тим, хто його потребує

Нагадаємо про свято тим, хто його потребує. Зібрали для різдвяного привітання і дітей пільгових категорій Київського району. Співають, танцюють, грають, солодким пригощають. Традиційне привітання та відвертості від дітей – далі в сюжеті.

Це Аліса, вона з Донецька. Із зони АТО переїхала 2 роки тому з батьками. Мама, бабуся та сестра – таким складом родина мешкає в Полтаві. Домашніх улюбленців довелося залишити у рідному місті, там, де війна, каже Аліса.

/Аліса, переселенка
Я приїхала, бо там війна у нас. Росія нас завоювала. Я ось по дорозі йшла, і мені так сподобались ваші місця. Мені подобається, як ниви ростуть, снігом засипає все/

Аліса та Єгор навчаються в одній школі. Він теж із Донецька. Однак, познайомились діти саме у Полтаві. Війна, переїзд і нове оточення – саме цим запам'ятався хлопцю 14-й рік.

/Єгор, переселенець
Тут спокійно, тут не стріляють. Пам'ятаю, як дома ще були, біля нас підірвався снаряд, і в нас скло вибилось навіть/

Аліса, Єгор та інші діти пільгових категорій як ніхто заслуговують на свято. Щасливі дні для них влаштовують традиційно.

/Сергій Синягівський, голова Київської районної в м.Полтава ради
В Київському районі закінчуємо новорічні заходи традиційним святковим дійством до Різдва Христового. Проводимо це свято для ста дітей пільгових категорій, які не мають змоги відвідати різні заходи безкоштовно/

Концертно-різдвяна програма, веселі ігри та солодкий стіл. Серед запрошених на свято – Ліна. Дівчинка радіє, однак, мамі сумно.

/Світлана Лихошвай, з донькою-інвалідом на заході
Вийшло в нас так, що дитина захворіла на вірусний енцефаліт. Вже третій рік боремося із хворобою, діагнозу точного немає/

Інваліди, ВПО, сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, – їхнє життя інше. Однак, на свято заслуговує кожна дитина.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію