Полтавські волонтери дісталися нульових позицій наших захисників

Полтавські волонтери дісталися нульових позицій наших захисників. Військовим передали речі, що допомагають вижити. Вони кажуть: ситуація складна не тільки в Авдіївці. Зруйновані шахта Бутівка, Царська охота та Попасне. Шокуючі кадри звідти – у сюжеті далі.

Обстріляні дерева та вирви – ось такий вигляд має під’їзд до Бутівки. Від самої шахти лишилися практично руїни. А ось тут, за кілька кілометрів, колись був відпочивальний комплекс. Зараз місцевість більше нагадує фільми про Апокаліпсис. Це Царська охота, саме тут в кінці січня загинуло 10 українських захисників. Військові кажуть: щойно закінчився  кількагодинний обстріл. Нашим волонтерам вдалося дістатися найбільш крайніх позицій. Нульовіше не буває – від ворога – метрів 200-300. Сюди полтавці підвезли підмогу. Привезли те, без чого в умовах війни не обійтися.

Руслан Гнєздов, волонтер

Зараз Авдіївка на слуху, більше використовуються як піар, там все затоварено. А везуть в основному таке, як у прислів'ї «На тобі, Боже, що мені не гоже».

Руслан Гнєздов ділиться враженнями від поїздки уже в Полтаві. Каже, хлопці попри холод та постійний стрес налаштовані рішуче. Підтримці з мирної землі радіють, як діти. Щоб волонтерська поїздка вдалася, попрацювало пів-міста. Допомогли полтавські школи, медзаклади, аптеки та окремі підприємці. Богдан Петрович – генеральний директор одного із полтавських заводів, допомагати армії почав від початку війни. Ремонтує розбиті машини, не шкодує грошей на дорогу техніку, інколи навіть сам відвозить необхідне до знайомих військових підрозділів. Генератори, електростанції, тепловізори, ліки – купує усе, що замовляють військові.

 Богдан Цицак, допомагає армії

Якщо ми хочемо, щоб в країні був порядок, кожен на своєму місці має робити справи, які він вважає за потрібні. І допомога чи армії, чи постраждалим від агресії в цій війні – це робота кожного з нас.

Полтавські волонтери передали захисникам бензопили, генератори, тепловізори, теплі речі та ліки – те, без чого в умовах війни не обійтися. А ще підняли настрій домашньою їжею та народними нагородами – срібними підвісками «бойовий тризуб».

Стрічка новин