Полтавський учитель отримав відзнаку Президента

Полтавський учитель отримав відзнаку Президента. Пам’ятна медаль до 25-ої річниці виведення військ з Афганістану дісталася викладачу історії 18 школи. Щоб нагорода знайшла героя, постарався колись учень школи, а нині – депутат Полтавської міської ради.

Відколи закінчив полтавський педінститут, Геннадій Павелко викладає  у 18 школі Полтави. Веде уроки історії та «Захист Вітчизни». Предмет знає не з книжок та університетів, бо сам брав участь у бойових діях. Геннадій Григорович – воїн-афганець. 

Геннадій Павелко, учитель історії Полтавської школи №18

Проходив службу в місті Кабулі, в 103 дивізії, 357 полку. І взагалі, я по спеціальності зв'язківець.

Сьогодні йому вручають нагороду. Перед колегами, старшокласниками та депутатами міської ради Геннадій Григорович отримує відзнаку Президента, пам’ятну медаль до річниці виведення військ із Афганістану. 

Нагорода знайшла героя після того, як за нього поклопотався колись учень цієї школи, а зараз – депутат Полтавської міської ради Іван Діденко. Він звернувся до голови Організації учасників бойових дій Шевченківського району.

Володимир Корнійчук, голова ГО «Учасники бойових дій Шевченківського району м.Полтави»

Розповів, що у 18 школі учитель, який був в Афганістані, виховує діток, щоб нагородити його до 28 річниці виводу військ з Афганістану. Ці нагороди прийшли давно вже. Вони лежали, а ми не знали, де ці люди.

 Іван Діденко, депутат Полтавської міської ради

Геннадій Григорович – це дуже скромна, порядна і освічена людина, яка ніколи не афішує свої здобутки. Навіть те, що він був учасником бойових дій.

У школі про вчителя розповіли: він іще має нагороду від Верховної Ради – медаль «За відвагу». А ще його дуже люблять діти. 

Оксана Горіна, директор Полтавської школи №18

Це один із кращих вчителів нашої школи, цікавий, творчий, який постійно працює над собою, впроваджує інноваційні технології. На базі школи веде творчі групи вчителів історії.

Нагадаємо: 28 річницю виведення військ з Афганістану відзначали 15 лютого. У Полтаві за офіційними даними проживає близько 900 учасників афганської війни.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію