«Творча лабораторія Алли Бережної» прозвітувалась про свою роботу

Ця дитяча студія діє при Полтавській школі №24. Там розкривають таланти навіть в особливих діток. Вихованці мають нагороди місцевого та державного рівнів. Свою виставку вони відкрили у залі Саші Путрі в Галереї мистецтв.

Дитячі роботи різножанрові та виконані у різних техніках, різними матеріалами. Пейзажі, натюрморти, побутові сценки – це «Творча лабораторія Алли Бережної» звітується про свою роботу. 

/ІНТЕРШУМ

Ми сьогодні хотіли показати своїми роботами, що ми українці. Правда? Давай, 3,4. «Ми діти твої, Україно»/

«Творча лабораторія...» діє при 24 полтавській школі уже кілька років. Тут малюють, майструють, читають та пишуть вірші.

Людмила Дудко, директор Полтавської школи №24

Дуже багато дітей відкрилося, що надзвичайно талановиті. І творча лабораторія уже декілька років представляє свої роботи на різноманітних конкурсах, привозить дуже гарні подарунки.

Алла Бережна – вчитель-методист та майстриня декоративно-ужиткового мистецтва. У її «Творчій лабораторії...» є особливий учень. В рамках загальної експозиції його роботам належить окреме місце. Ваня Закаблук – переможець конкурсів для дітей з обмеженими можливостями, має 2 нагороди «Золота Ніка». 

Алла Бережна, керівник «Творчої лабораторії...»

Творити красу навколо себе може кожна дитина, кожна людина. Віршами, піснею, танком, якимось зображенням надзвичайно красивим, і Ваня це доводить.

Цю виставку відкрили у Галерї мистецтв на першому поверсі. Для дитячої творчості тут виділена окрема зала – імені Саші Путрі.  

Ольга Курчакова, директор Полтавської Галереї мистецтв ім.М.Ярошенка

Відділ дитячої творчості імені Сашеньки Путрі, який у нас працює, він якраз націлений на школярів і студентів нашого міста. Це такий окремий, знаєте, напрямок роботи, коли ми намагаємося залучити до музею саме наших, полтавських дітей.

Стрічка новин