«Геосинтез Інженірінг» святкує своє 10-річчя

Компанія «Геосинтез Інженірінг», яка спеціалізується на розробці, впровадженні, сервісному супроводі бурових розчинів та спеціальних рідин для капітального ремонту і закінчування свердловин, з нагоди власного ювілею влаштувала наукову конференцію. Її учасниками стали представники 41 підприємства з 7 країн світу.

 Свою діяльність компанія «Геосинтез Інженірінг» розпочала у 2007 році.  Минуло 10 років, і зараз вона є провідною із бурових промивальних рідин в Україні.

Іван Гафич, директор з розвідки і розвитку бізнесу «ДТЕК-Нафтогаз»

«Геосинтез» є одним із підрядників «ДТЕК Нафтогаз», гарним підрядником. Ми дуже цінуємо партнерство і співробітництво не тільки на основі договору, але і коли вирішуються і нагальні питання, якісь майбутні проекти, можна проводити спільні підготовки, дослідницькі роботи, розробляти нові технології.

Цього дня компанія «Геосинтез Інженірінг» ділиться своїми напрацюваннями та розробками із колегами та партнерами. Представники більш ніж 40 підприємств із 7 країн святу стали учасниками міжнародної конференції у Полтаві.

Іван Полетучій, директор ТОВ «Геосинтез інженірінг»

Ця конференція проводиться вже вдруге і створена як майданчик для спілкування провідних фахівців галузі. Цього року вона присвячена 10-річчю нашої компанії «Геосинтез інженірінг». І ми запросили на це свято своїх близьких друзів, колег і партнерів.

Місце проведення конференції - Полтавський національний технічний університет імені Ю.Кондратюка. Цей виш також має тісні зв'язки співпраці із компанією-ювіляркою.

Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

Компанія «Геосинтез Інженірінг» є нашим бізнес-партнером, стратегічним партнером, який допомагає нам у підготовці кадрів. Наші студенти проходять практику на цьому виробництві. А у вересні минулого року, в тому числі і за фінансового сприяння компанії «Геосинтез Інженірінг», в нашому університеті було відкрито нову сучасну лабораторію з тампонажних розчинів.

А загалом «Геосинтез Інженірінг» є єдиним підприємством в Україні, яке не відтворює імпортні промивальні рідини, а розробляє та використовує в практичній роботі власні рецептури, які не поступаються зарубіжним аналогам.

Ігор Чудик, зав. кафедрою буріння нафтових і газових свердловин ІФНТУНГ (м. Івано-Франківськ)

Вони зуміли об'єднати навколо себе не тільки виробниче середовище, а й наукове середовище, тому що найпотужніші науково-технічні колективи України сьогодні знаходяться в цій залі. Нам дуже приємно, що є така компанія. Ми вважаємо її кращою в Україні, і не тільки в Україні в сфері сервісу бурових промивальних рідин.

І такі конференції компанія «Геосинтез Інженірінг» планує зробити щорічними.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію