Полтава зібрала провідних нафтовиків та газовиків України

У нашому місті відкрилася традиційна виставка «Нафта. Газ. Сервіс». Серед її учасників – більше 40 підприємств України у цій галузі. Які здобутки вони представили на виставці – розповість Крістіна Брігіда.

14 років поспіль у лютому Полтава приймає представників провідних підприємств нафтогазової промисловості України. Виставка «Нафта. Газ. Сервіс» – для них нагода показати свої напрацювання та перейняти досвід колег.

Сергій Семізаров, організатор виставки «Нафта. Газ. Сервіс – 2017»

Ця виставка має не тільки соціальну, але й величезну економічну і навіть політичну значимість. І не тільки для нашого регіону, а й для розбудови всієї галузі в Україні.

На відкриття дводенної виставки до Полтави прибув і голова правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко. 

Олег Прохоренко, голова правління ПАТ «Укргазвидобування»

Коли ми для себе вирішуємо стратегічно, куди вкладати гроші, де розвиватися, ми прекрасно розуміємо, що Полтава є одним із ключових регіонів майбутнього розвитку. І ми завжди кажемо про Полтаву – це як «український Хьюстон», тому що це центр сервісних технологій, це центр буріння.

З кожним роком розширюється географія виставки. Цього разу більше 40 підприємств галузі беруть у ній участь. 

Василь Карпенко, науковий керівник геотермальних енергетичних проектів, учасник виставки

Мене цікавлять прилади, які використовуються у глибоких свердловинах, матеріали, які використовуються, технології. В основному, технології для старих нафтогазових свердловин, які можна використовувати сьогодні вже в повній мірі за тими технологіями, які існують в освоєнні геотермальних ресурсів.

Гості виставки також взяли участь у науково-практичній конференції. Цього року її присвятили темі відновлювальних нафтогазовидобувних технологій у вирішенні глобальних екологічних і соціально-економічних проблем.

Стрічка новин