Від української до англійської!

Вивчивши державну мову, місцева молодь взялась за іноземну. Культ англійської у Полтаві зумовлений бажанням подорожувати. Підлітки відвідують додаткові заняття та мовні центри, не пропускають й інтерактивні заходи. На одному з таких були наші журналісти.

Англійська – в пріоритеті! Полтавська молодь все частіше обирає професію перекладача, а вивчення іноземної мови набуває форми особистої ініціативи, а не обов'язка. Серед завзятих англомовців – Софія.

Софія, школярка

Моє перше знайомство з англійською відбулось ще в дитячому садочку. Нашу групу тоді почали навчати основам. Це інтернаціональна мова. Якщо ви хочете поїхати за кордон, то там англійська необхідна.

Хвилю поліглотства підхопили навчальні заклади, бібліотеки та освітні центри. Вчитель англійської пояснює: «Знання іноземних мов – це показник вихованості людини».

Олена Гранько, вчитель англійської мови

Однією із компетентностей успішного випускника є успішне володіння іноземною мовою. Ми живемо у сучасному світі, де англійська все більше в потребі.

Іноземна мова без обмежень. Щоб спілкуватись англійською, потрібен час і бажання, вік не має значення. Директор Центру іноземних мов каже: «Наймолодшому учню – 4 роки, найстаршому – 65». 

Тетяна Гайдученко, директор Центру вивчення іноземних мов

Ми розуміємо, що наших дітей потрібно розвивати, щоб вони мали більше можливостей і ширший кругозір, щоб вони почували себе легко у будь-якій ситуації. Тому вікова категорія учнів – здебільшого з 1 по 5 клас та з 6 по 11 клас.

Шляхи вивчення іноземних мов – різні. Комусь достатньо шкільної програми, хтось звертається до додаткової літератури та завдань, комусь до смаку інтерактивні заходи, присвячені вдосконаленню розмовних навичок. 

Галина Гайдученко, бібліотекарка

Ми проводимо зустріч-діалог: порівняння менталітетів, культур, традицій англомовних культур та України.

Тут обговорюють все, що пов'язано з національним характером цих країн: одяг, жести, їжа, манера поведінки. Розмовляють виключно англійською. На меті – перевірити свої знання в діалоговій формі. Зазначимо, літературний арсенал бібліотеки ім.Гончара налічує видання з 34 мов світу.

Стрічка новин