АМКУ Полтавщини за 2016 рік направило до правоохоронців 29 матеріалів

Обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету за 2016 рік направило до правоохоронців 29 матеріалів. Порушення головним чином стосувалися розпорядників коштів. Ці та інші результати роботи за минулий рік презентував очільник тервідділення у Полтавській області Володимир Оніщенко.

Понад 521 тисяча гривень – економічний ефект від припинення правопорушень. Так звітує про свою діяльність обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету. Ця цифра, говорить його очільник Володимир Оніщенко, дещо менша, ніж у минулому році, і на це є свої причини.

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

Беручи до уваги із середини 16-го року, або з початку другого півріччя, АМКУ прийняв рішення, що ми справи по розпорядниках коштів не розглядаємо. Ми матеріали ці виводимо і направляємо, передаємо у правоохоронні органи. У нас 29 матеріалів передано у правоохоронні органи, де є кримінальне правопорушення.

Розповів голова обласного АМКУ і про найбільш резонансні правопорушеннях за минулий рік. Це і спотворення результатів торгів щодо закупівлі регенеративних патронів, і постачання неякісної молочної продукції недобросовісних виробників до ДНЗ Полтави тощо. Деякі справи продовжуються і цього року.  

Володимир Оніщенко, голова Полтавського обласного територіального відділення АМКУ

У нас розпочато кілька справ. Одна із справ – по ЖЕО №2, друга справа – УМБК №23, третя справа – управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради – це на ринку утримання, санітарної очистки пішохідної зони та транспортного сполучення.

Серед основних напрямків поточних справ Володимир Оніщенко наводить дослідження щодо «Полтаваавтотрансу» стосовно автостанційного збору, дослідження ринку медичних послуг, фармацевтичного ринку та діяльності «Полтавафарм», а також справа стосовно упередження підвищення цін на проїзд у Полтаві. На думку працівників Полтавського АМКУ, для цього зараз немає жодних підстав. Зважаючи на проведені заміри пасажиропотоку, його обсяги не дають змоги говорити про зростання ціни. 

Стрічка новин