Дитячо-юнацький клуб «Товариш» змінює адресу

У мікрорайоні «Половки» триває реконструкція нового приміщення дитячо-юнацького клубу «Товариш». Останнє займає більшу площу у порівнянні зі старим, має окремий вхід та інфраструктуру для людей з особливими потребами. Більше про заплановані ремонтні роботи та їх терміни – у наступному сюжеті.

Дитячо-юнацький клуб «Товариш», що у мікрорайоні «Половки», переїжджає. Щоправда, від колишнього місця його розташування до нового – усього кілька десятків метрів. Раніше клуб знаходився у звичайній двокімнатній квартирі цього будинку. Потрапити до нього можна було тільки через загальний вхід у під'їзд. Це створювало певні незручності і для мешканців, і для відвідувачів центру дитячої творчості. Недоліком також була невелика площа приміщення.

Оксана Зуб,  директор Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання

Це був єдиний дитячо-юнацький клуб, в якому, згідно із площею, було неможливо встановити тенісний стіл і інший спортивний інвентар для занять з дітьми. В середньому даний ДЮК відвідувало 80 дітей на місяць.

Нове ж приміщення за адресою вул. Великотирнівська, 29/2 займає 250 кв метрів. Крім цього, має окремий вхід. Як відбувається процес реконструкції приміщення, цього дня на об'єкті перевіряє депутат міської ради Андрій Матковський. Створити комфортні умови для корисного дозвілля дітей обранець називає одним із головних завдань міської влади.

Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради

Міська рада дуже добре розуміє, що зараз непростий час, і батькам дуже важко знайти якусь зайву гривню, щоб дитину, можливо, в кіно зводити. І тому ми збільшили майже на 50% в цьому році фінансування позашкільної освіти. І сьогодні в Полтаві 6 тисяч дітей фактично на безкоштовних засадах мають можливість після школи гарно проводити вільний час.

Клуб «Товариш» після реконструкції приміщення зможе відвідувати близько 300 дітей віком від 5 до 17 років. Крім цього, стануть можливими заняття із малечею з особливими потребами. 

Оксана Зуб, директор Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання

В даному приміщенні буде встановлена туалетна кімната для дітей-інвалідів, пандус. Це нам дасть можливість розширити сферу нашої діяльності. Ми, наприклад, давно співпрацюємо з міською асоціацією дітей-інвалідів, проводимо для них новорічні ранки, але це вже на нашій центральні базі (вул. Дослідна, 4А). Тут ми можемо започаткувати проведення різноманітних арт-студій, секцій саме для цієї категорії дітей.

Закінчити ремонт та перерізати символічну червону стрічку у новому приміщенні дитячо-юнацького клубу «Товариш» у міській раді планують в липні цього року.

Стрічка новин