9 автомобілів по 10 тисяч доларів кожен отримали полтавські поліцейські

9 автомобілів по 10 тисяч доларів кожен отримали полтавські поліцейські. До новорічних свят управління поліції охорони поповнило свій автопарк «Нивами». Їх застосовуватимуть для патрулювання об'єктів нафтогазового комплексу. Саме там часто потрібні автівки з повним приводом.

Спеціально з Києва до Полтави, аби вручити новенькі автівки, приїхав начальник Департаменту поліції охорони Сергій Будник. За минулий рік цим підрозділам поліції вдалось не лише зберегти, але й зміцнити свою матеріальну базу.

/Сергій Будник, начальник Департаменту поліції охорони
Підрозділ Полтавської області є одним з найкращих, який забезпечує охорону стратегічних об'єктів, які мають важливе значення для економіки та безпеки держави: це нафтогазовий комплекс, це сільськогосподарські підприємства/

Саме ці об'єкти в режимі автопатруля і будуть охороняти поліцейські на новеньких автівках. Це «Ниви». Їх купили за кошти поліції охорони, запевняє Сергій Будник. Оскільки Полтавщина – один з провідних регіонів країни з видобутку нафти та газу, то такі підприємства потребують належного захисту. Керівництво структури висловлює впевненість, що підрозділи поліції охорони області в повній мірі зможуть забезпечити відповідну охорону.

/Сергій Будник, начальник Департаменту поліції охорони
Сьогодні той день, коли ми, запускаючи в роботу нові автомобілі, маємо надію, що ця подія дасть можливість нам в майбутньому розширювати комплекс наших послуг, покращувати їх і підвищувати ефективність/

В середньому така «Нива» коштує близько 10 тисяч доларів, в районі 250 тисяч гривень. Після вручення ключів, службові автомобілі освятили, і наряди поліції виїхали на маршрути патрулювання.

Стрічка новин