У Карлівці поліція вилучила комп'ютерну техніку

У Карлівці в одному із закладів поліція вилучила комп'ютерну техніку. У приміщенні його власники займалися незаконним гральним бізнесом. Скільки обшуків у подібних закладах загалом провели правоохоронці на території області протягом місяця – дивіться у наступному сюжеті.

Поліція продовжує боротися із гральним бізнесом. У грудні правоохоронці відпрацювали більше 30 матеріалів за цією незаконною діяльністю.

/Сергій Чиж, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В ході проведення розслідування було проведено більше 40 обшуків на території області. В ході обшуків спільно з працівниками кримінальної поліції, спільно з працівниками управління захисту економіки під процесуальним керівництвом було виявлено і вилучено більше 250 одиниць комп'ютерної техніки, за допомогою яких надавалися незаконні послуги грального бізнесу/

Зокрема у Карлівці під час проведення санкціонованого обшуку в одному із приміщень було виявлено гральне комп’ютерне обладнання. Поліцейські вилучили 10 системних блоків, 10 моніторів, кошти у сумі близько 13-ти тисяч гривень та бухгалтерську документацію. Нині тривають заходи, спрямовані на встановлення всіх обставин протиправної діяльності закладу. Виявлене обладнання відправлять на експертизу.

Стрічка новин