Із подарунками під ялинку були на Новий рік на передовій

Із подарунками під ялинку були на Новий рік і на передовій. На шахту Бутівка, в Мар'їнку та Попасне волонтери з Полтави серед іншого відвезли смачненьке до столу та диво-апаратуру, щоб підіймати бойовий дух собі та дратувати ворога.

Кілька комплектів гучномовців, підсилювачів звуку та мікрофонів. До кожного на додачу – флешки із готовим репертуаром.

/Олександр Лопатюк, допомагає армії
Записали гімн, записали патріотичні пісні, щоб сепари звикали до наших пісень правильних/

Таку апаратуру під Новий рік відвезли на шахту Бутівка, під Мар'їнку та в район Попасного, щоб українську пісню чули і наші, і вороги. Як вона працює – на власні очі нам вдалося побачити влітку під Зайцевим.

Нехитра установка – ідея самих військових та Олександра Лопатюка. Він живе у Харкові, займається установкою світлофорів. Відслужив снайпером у 92 бригаді, а після дембелю, як каже сам, мобілізувався знову – у волонтерський підрозділ, повертати борги.

/Олександр Лопатюк, допомагає українській армії
Нам допомагали – ми допомагаєм. Нам Іра, Вова, вони до нас їздили, нас забезпечили всім, чим можна. ЗСУ тоді нічого не давали – осінній одяг, і їдь взимку в осінніх берцях, курточках від вітру/

Ірину Каптур жартома називає новим комбатом, а волонтерські поїздки – кращою реабілітацією після війни.

/Олександр Лопатюк, допомагає українській армії
Санаторія не потрібно. Поїдеш туди, побудеш в тій обстановці, і воно якось уже попускає/

Дитячі малюнки, смачне від полтавських господинь – перед Новим роком полтавські волонтери окрім святкових приємнощей повезли те, без чого на передовій не обійтися.

/Ірина Каптур, координатор Центру допомоги учасникам АТО при Полтавській ОДА
Основне – те, що врятує життя і допоможе вижити. Скоби – це бліндажі, мішки нам Санжари привезли, Юлія Солодка, ліки – «Полтавафарм» дали. Тому що вистачає в цю погоду хворих, у нас вистачає, а там – тим паче/

Стрічка новин