У Новий рік – у супроводі чарівних звуків скрипки

У Новий рік – у супроводі чарівних звуків скрипки. Вихованці першої дитячої школи у Галереї мистецтв подарували концерт під назвою «Зимова фантазія». Виступали тут і досвідчені артисти, і музиканти-початківці. Як це було – дивіться у наступному сюжеті.

Мелодією українського «Щедрика» розпочинають свій концерт вихованці першої музичної школи. Виступи біля новорічної ялинки для цього закладу – добра традиція вже протягом 17 років. Це – своєрідний звіт про те, чого музиканти встигли досягти за рік. 2016-ий – не виняток.

/Тетяна Лисенко, викладач Полтавської дитячої музичної школи №1 ім.П.Майбороди
Цього року ми отримали звання Народного. І ще нещодавно був конкурс «Серце, віддане дітям», ми посіли перше місце в цьому конкурсі. Я вважаю, що та робота, яку ми проводимо поза стінами школи, це дуже важливо для дитини, виступати не тільки на академконцерті, а мати публічний виступ. Саме публічний виступ виховує в дитині того маленького професіонала/

Виступає цього дня і Феодор. Він вже 7 років зі скрипкою на «ти».

/Феодор Чунадра, скрипаль
Мені дуже подобається із композиторів Чайковський. Я зараз граю «Російський танок». Мені подобаються його композиції, твори, як він пише особливо. Так дуже подобається Бах. А Вівальді – я дуже багато грав концертів Вівальді, тому мені він теж дуже симпатичний по музиці/

Твори сучасних композиторів, українська та зарубіжна класика лунає цього дня у Галереї мистецтв.

Свої виступи присутнім подарували переможці та призери різноманітних конкурсів, а також хлопчики та дівчатка, які роблять перші кроки у музичному мистецтві.

Стрічка новин