Новий рік зустрічають в Полтавському міському Центрі позашкільної освіти

Новий рік із радістю зустрічають і в Полтавському міському Центрі позашкільної освіти. Там підсумовують свої досягнення за останні 12 місяців. А серед таких – численні перемоги у міжнародних та всеукраїнських конкурсах та розширення можливостей для дітей. Адже у закладі вдалося збільшити кількість гуртків і ввести так звані «предметні» напрямки.

Валентина мріє стати стоматологом, але у Центрі позашкільної освіти вчиться акторській майстерності. Бо справа ця – сімейна.

/Валентина Бабець, відвідує гурток акторської майстерності «The best kids»
У мене матуся – керівник такого гуртка тільки для дорослих. А бабуся відвідує цей гурток/

Тринадцятирічна Валерія займається співом у цьому закладі. Вчиться вокалу дівчина 9 років. Нинішній 2016-й був для неї успішним.

/Валерія Линник, відвідує вокальний гурток «Карат»
Мені подобається давати людям гарний настрій, вітати їх зі святами і взагалі співати. Я брала участь нещодавно у чотирьох конкурсах і стала лауреатом першого, другого та третього ступеню. Це всеукраїнські і міжнародні конкурси/

Хоча дехто такий щасливий, що навіть не має мрій на наступний рік.

/Антон Демиденко, відвідує гурток акторської майстерності «The best kids»
Мені тут все подобається. На наступний рік? Ні, майже немає/

2016-й був надзвичайно успішним для Центру позашкільної освіти, ділиться враженнями його очільниця Лариса Семеняка. Тепер тут – майже 100 гуртків для полтавських дітей.

/Лариса Семеняка, директор Центру позашкільної освіти
Якщо у минулому році у нас було 95 гуртків, то у цьому – 100. Тож, ми ростемо. Якщо було 1995 дітей, то зараз 2160. Це інтерес і батьків, і дітей у розвитку не тільки знань, а й творчості дитини/

Зокрема, з'явились гуртки: математики, англійської та української мов, літератури, історично-краєзнавчі. Але все це – завдяки і поліпшенню матеріально-технічної бази у міському Центрі позашкільної освіти.

/Лариса Семеняка, директор Центру позашкільної освіти
Ми зробили чудовий ремонт, хай не скрізь, але – у коридорах, деяких аудиторіях. Капітально відремонтували дах, зробили ремонт двох туалетних кімнат. Замінили вікна на енергозберігаючі, красиві, двері всі вхідні. Тобто, рік для нас цей був вдалий/

Тож, як підсумок, вихованці закладу влаштовують новорічні концертні програми та отримують подарунки.

Стрічка новин