У Полтаві допомагають родинам, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу

Підсумки роботи Центру розвитку дитини «Ти – найкращий» за поточний рік підбито. Заклад працює з батьками та дітьми, кого торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу. За рік роботи показники виявлення та усунення покращилися. Підлітки проходять тестування, сім'ї не соромляться звертатися за допомогою. Більше про діяльність Центру знають наші журналісти.

Діяльність центру розвитку дитини «Ти – накращий!» БО «Світло надії» від лютого 2016 року почав підтримувати Обласний центр соціальних служб. Завдання центру – допомога сім'ям, зокрема, дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах та ті, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу.

/Віктор Шилов, керівник по роботі з підлітками БО «Світло надії»
Нам вдалося створити ефективну модель допомоги та розвитку сфери, що необхідна для такої цільової аудиторії/

У центрі «Ти – найкращий!» надають ряд послуг. А саме: консультації, інформаційні та розвиваючі заняття, денне перебування дітей, забезпечення гуманітарними наборами.

/Віктор Шилов, керівник по роботі з підлітками БО «Світло надії»
Більше ніж 500, майже 600 осіб скористалися послугами підліткового напрямку. І більше 300 підлітків пройшли тестування на ВІЛ-інфекцію. А це дуже актуальна потреба/

Метою створення Центру розвитку дитини є протидія ВІЛ/СНІДу. Як зазначають співзасновники Центру робота, що направлена на боротьбу з інфекцією, – унікальна. Таких масштабів в Україні немає.

/Вікторія Масляк, представник Обласного центру соціальних служб
Підтримка Центру розвитку дитини «Ти – найкращий» буде продовжена і в 2017 році. Я маю надію, що проведена робота в області буде сприяти реалізації завдань даної програми/

Як зазначили на підсумковій зустрічі, прогрес у боротьбі з епідемію ВІЛ-інфекції є. Подібними заходами з догляду та підтримки в рамках обласної цільової програми може похвалитися далеко не кожна область України.

Стрічка новин