Кооперативи та ОСББ мають своєчасно укладати договори з ПАТ«Полтавагаз»

Кооперативи та ОСББ мають своєчасно укладати договори з ПАТ«Полтавагаз». Про це говорить чинне законодавство, аби мешканці не залишилися без блакитного палива у своїх домівках. Що потрібно робити для цього, та які переваги отримують споживачі у разі укладеного договору із ПАТ «Полтавагаз» - дивіться у наступному сюжеті.

Згідно із Кодексом газорозподільних систем для внутрішньобудинкових мереж, які не є власністю ПАТ «Полтавагаз», тобто, житлові кооперативи та об'єднання співвласників багатоквартирних будинків мають укладати спеціальні договори із підприємством. Тільки після настання договірних відносин «Полтавагаз» може забезпечувати заходи безаварійної експлуатації газорозподільних систем.

/Олександр Качала, заст. голови з інвестиційної діяльності - керівник виробничих служб м.Полтави і Полт. району
Були в нас випадки, що пошкоджуються газові труби, є витоки, обслуговувати ми їх не можемо, оскільки в нас немає договірних відносин з ними. Якщо трапляються якісь випадки, як ось нещодавно в нас впала глиба снігу (газопровід), пошкодила газопровід. Ці роботи ми б виконали в той самий день, а так як у нас договірних відносин немає, у нас виїхала аварійно-диспетчерська служба/

Наразі «Полтавагаз» вже має більше 30 укладених договорів із ОСББ. Ще 5 з'являться після Нового року. По провулку Великому у Полтаві мешканці у вівторок зранку підписали із підприємством такий договір. А вже вдень до них приїхала бригада газовиків. Фахівці провели технічне обслуговування фасадного газопроводу, перевірили на щільність газову мережу та відновили газопостачання до будинку у повному обсязі.

/Олександр Качала, заст. голови з інвестиційної діяльності - керівник виробничих служб м.Полтави і Полт. району
Газовики, які обстежують і проводять ці роботи, вони забезпечують безаварійну подачу газу, унеможливлюють випадки, які призводять до різних ситуацій. Принагідно треба зазначити, що укладання таких договорів - це не примха «Полтавагазу», а законодавча вимога, яка передбачена кодексом газорозподільних систем, яким підприємство керується у своїй роботі/

А от відсутність укладених договорів між газорозподільною організацією і споживачем може спровокувати ситуацію, що позбавить будинки ОСББ та житлових кооперативів можливості отримувати якісні газові послуги.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію