Цього року пенсії виплатили всім без виключення

Цього року пенсії виплатили всім без виключення. На це витратили майже 9,5 мільярдів гривень. В середньому у 2016 році пенсія збільшилася на 150 гривень. Про це звітували в Пенсійному фонді на засіданні колегії. Чи очікувати підняття в 2017 – дивіться в наступному сюжеті.

В Пенсійному фонді на засіданні колегії підбивають підсумки цього року. Очільник структури Володимир Тараторін вважає, що 2016 закінчили успішно. Майже 9,5 мільярдів гривень виплатили пенсіонерам. В цьому році підвищилися соціальні стандарти для цієї категорії. У цивільних пенсія - 1750 гривень, для військових - 2620. В середньому протягом року вдалося збільшити пенсію на 150 гривень. У 2017 році планують збільшити ще десь на 250 гривень. Разом зі збільшенням виплат, розповідає Володимир Тараторін, зменшується кількість скарг від пенсіонерів.

/Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду Полтавщини
В основному, що їм не підняли пенсію. То мало, то ще щось. Просять пояснень. Там своєрідна методика. Не всім підвищується на 150, а індивідуально. Приходять, запитують, роз'яснюємо, погоджується, не погоджується/

Нині продовжується реформування системи Пенсійного фонду. Скорочують кількість управлінь. Плюс по всій Україні вводиться електронний документообіг.

/Володимир Тараторін, начальник ГУ Пенсійного фонду Полтавщини
Людина приходить, здає документи, ми скануємо, заводимо електронну справу. Крім цього старі справи, які є на паперових носіях, ми теж будемо сканувати, переводити до єдиної системи/

Це робиться для зручності пенсіонерів. Так, незалежно від місця прописки, можна буде звернутися до будь-якого відділення Пенсійного фонду. Плюс обіцяють скоротити термін призначення пенсії до декількох годин, а не тижнів.

Стрічка новин