Нардеп із Полтавщини Сергій Каплін увійшов до десятки нових лідерів України

Нардеп із Полтавщини Сергій Каплін увійшов до десятки нових лідерів України. Днями Фонд «Демократичні ініціативи» спільно з центром соцдосліджень Разумкова провів відповідне дослідження українського політикуму. Серед осіб, які, на думку громадян, можуть вивести країну з кризи, опинився і представник профспілок у Верховній Раді, лідер Соціал-демократичної партії Сергій Каплін.

Служу Полтаві та Україні. Так говорить про свою роботу народний депутат України Сергій Каплін. Те, що його ім'я потрапило до десятки українських політиків, яким громадяни довіряють найбільше, народний обранець називає високою оцінкою того, чим він займається кожного дня від початку своєї першої депутатської каденції.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Я тоді в кожному дворі обіцяв, що з того дня, і все своє наступне життя, я буду служити виключно простим людям. І саме прості люди – бабусі у дворах, дідусі, молодь, люди праці – будуть для мене Прем'єром, Президентом, лідерами, тим, кому я буду служити все своє життя/

Дослідження, проведене на замовлення посольства Королівства Нідерланди, показало, що майже 62% українців вважають, що державі потрібен новий лідер, здатний вивести Україну з економічної та політичної кризи. До когорти цих людей потрапив і представник профспілок у Верховній Раді Сергій Каплін. Свою прихильність лідеру українських соціал-демократів найбільше висловили на батьківщині нардепа, в Центральній Україні, а також у південних та східних регіонах.

/Сергій Каплін, народний депутат України, лідер Соціал-демократичної партії (СДП)
Я буду добиватися, щоб ці люди, які заслужили високої поваги всього світу, і гарного прекрасного життя, отримали цю повагу і гарне прекрасне життя. Щоб вони могли жити, а не існувати, щоб вони могли відчувати себе людиною, а не істотою. Щоб вони були впевнені за свій сьогоднішній, завтрашній день і за майбутнє своїх онуків і дітей/

Опитування, проведене Фондом Демініціативи та центром Разумкова, пройшло з 16 по 20 грудня по всій країні, за виключенням тимчасово окупованих територій. Загалом дослідники опитали 2018 людей віком від 18 років.

Стрічка новин