Два підпільних гральних заклади виявили у Полтаві

Дві доби знадобилося полтавським поліцейським, щоб припинити діяльність двох підпільних ігрових закладів. У Шевченківському та Київському районах міста з їхніх приміщень вилучили всі системні блоки від комп’ютерів, на яких відвідувачам надавалися відповідні послуги.

З 5 грудня на території України триває операція щодо протидії гральному бізнесу. У Полтавській області також був розроблений план заходів, спрямованих на припинення цієї протиправної діяльності. В ході проведення заходів заклади грального бізнесу виявили на території міста Кременчука, Лубен, Хоролу, а також обласного центру.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
В теперішній час на території міста Полтави спільно з прокуратурою Полтавської області була виявлена незаконна діяльність п'ятьох гральних залів, де вилучено незаконного грального обладнання понад 60 одиниць. Всі люди, які мали причетність до діяльності цієї незаконної, знаходяться у поліції, де дають свідчення і приймається по ним процесуальне рішення/

За цим фактом розпочаті кримінальні провадження. За подібні протиправні дії законодавцем передбачено покарання у вигляді штрафу від 10 до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Стрічка новин