У дитсадках та позашкільних навчальних закладах святкують Новий рік

Представники депутатського корпусу відвідали позашкільні навчальні заклади. У Школі «Юний європеєць» на них чекав звітний концерт від вихованців усіх гуртків, що працюють при ньому. Чим вражали маленькі артисти та знавці англійської мови гостей, та що отримали за це – у наступному сюжеті.

Школі «Юний європеєць» у Полтаві вже 17 років. Тут дітей навчають образотворчому мистецтву, співам, танцям та, звичайно, англійській мові.

/Вікторія Гречана, відвідує Школу «Юний європеєць»
Знаю вже майже половину, вивчає правила. Мені дуже подобається займатися англійською мовою, особливо з моїми друзями/

А напередодні Нового року у цьому закладі прийнято влаштовувати звітні концерти. Запрошують на них найближчих друзів. Серед них сьогодні – і депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський.

/Андрій Матковський, депутат Полтавської міської ради
Якраз наше завдання як депутатів – підтримувати такі заклади, підтримувати дітей, підтримувати батьків для того, щоб діти вільний час проводили не за комп'ютерами, не там десь з пляшками пива на лавках, а проводили у таких чудових школах. І тому те, що від нас залежить, ми обов'язково це будемо робити/

Діти ж на імпровізованій сцені показують, чому вони встигли навчитися у Школі: хореографічні постановки, вокальні номери та театралізовані вистави англійською мовою. Протягом 2016 року усі вони брали участь у різноманітних конкурсах та ставали у них переможцями і призерами.

/Людмила Безрукова, викладач образотворчого мистецтва у Школі «Юний європеєць»
У цьому році мої учні зайняли в конкурсі обласному Фонд Кукоби – захисту і підтримки талановитих дітей – «Я – Україна». Там в мене діти зайняли 1 і 3 місце, і чотири особи стали лауреатами/

На наступний рік хлопці і дівчата мають не менш амбітні плани, зокрема те, що стосується навчання.

/Володимир Мих, відвідує Школу «Юний європеєць»
Для дітей мого віку я хотів би побажати тільки те, що в нашому віці потрібно вчитися, щоб вони в наступному році здобували знання ще більше і більше, і досягали більшого успіху в навчанні і в особистому житті/

А для того, щоб діти зарядилися позитивом на весь наступний рік, команда депутата міської ради Андрія Матковського підготувала для них солодкі подарунки.

Стрічка новин