Дітям – казка, дорослим – музика

Дітям – казка, дорослим – музика. Новорічний мюзикл «12 місяців» наближається до відмітки 10 тисяч відвідувачів за сезонний показ вистави. Малеча з дитсадочків, школярі та люди, які бажають свята, щодня поринають в осучаснену адаптацію відомої казки. Бачили мюзикл і наші журналісти.

12 місяців – за півтори години. Новорічно-дитяча вистава, що стартувала ще на Миколая, прийняла вже 7 тисяч дітей. Останні дні року малеча охоче проводить в Полтавському палаці дитячої творчості.

/Ілля
Вже майже канікули настали, і ми прийшли на виставу/

/Данил
Я чекаю на Новий рік. Я прийшов сюди, щоб зарядитися позитивною енергією/

А це Оленка. Вона прийшла не просто подивитися на новорічну виставу, а підтримати свого однокласника Колю. Тож дівчинка має завищені очікування щодо дійства.

/Оленка
Вона асоціюється з добром і Новим роком (і з тим, і з іншим). Дуже гарна казка, вона повчальна і різдвяна/

Вчителька пані Людмила привела на виставу 16 класів. Каже, хоч візит був добровільний, однак, всі виявили бажання поринути у зимовий світ казки.

/Людмила Жиленко, вчителька ЗОШ №9
Вони дуже довго чекали, щоб прийти й переглянути цю виставу. Настрій хороший, настрій зимовий/

Новорічна вистава «12 місяців» – це сучасна адаптація казки Самуїла Маршака. В дійстві задіяно 410 дітей з Палацу дитячої творчості. Хтось співає, хтось танцює, хтось грає. Підготовку, говорять, почали ще у вересні.

/Валентина Дрозд, директор ПДЮТ
Кожного року ми робимо нову виставу. Жодного разу казка в палаці не повторилася. Буде казка йти по 6 січня, за цей час ми покажемо виставу 17 раз/

17 показів дорівнює десятьом тисячам глядачів, каже пані Валентина. Діти від 2 до 12 років та всі охочі ще можуть потрапити у музичну пригоду порами року.

Стрічка новин