Поліція попереджає про відповідальність за несанкціоновану торгівлю піротехнікою

Поліція попереджає про відповідальність за несанкціоновану торгівлю піротехнічними виробами. Нагадує – це може призвести до трагічних наслідків. До яких саме – рятувальники спільно з патрульними розповідали учням 19-ї школи напередодні зимових канікул.

Учні 19-ї школи уважно слухають людей у формі. Рятувальники спільно з патрульною поліцією в останні дні навчального року проводять для дітей профілактичні бесіди, аби канікули пройшли безпечно.

Під час таких занять рятувальники роз’яснюють дітям правила протипожежної безпеки у побуті, та як поводитися під час масових заходів, аби не сталося трагедії. Основне – не гратися з вогнем та піротехнічними виробами. Купляти салюти та фейєрверки, розповідають фахівці, слід лише в сертифікованих магазинах, а не в продавців на вулиці, оскільки продукція може не виправдати очікувань.

/Віталій Шкаревський, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю ГУ ДСНС Полтавщини
Вона може бути несертифікована і зберігається в непридатному для цього місці, внаслідок чого може бути халепа, оскільки виріб може не вибухнути, а може вибухнути по-іншому/

Після таких розповідей, запевняють найменші школярі, вони засвоїли, що можна, а чого не можна робити вдома на канікулах.

/Бліци
- На вулиці з батьками можна, але подалі від фейєрверків
- Вдома не потрібно запускати петарди, бо може зірватися. Коли на новий рік батьки запускають салют, то треба стояти дуже далеко
- Пожежна – 101, поліція – 102, «швидка» допомога – 103, газова служба – 104/

На свята поліція працюватиме у посиленому режимі, тому копи готові до більшої кількості викликів.

/Марина Зінюха, інспектор патрульної поліції м.Полтава
Якщо, наприклад, ви знаходитеся самі вдома, і побачили в себе під дверима незнайомця, можна телефонувати в поліцію. Також в поліцію можна телефонувати тоді, коли ви побачили, що в магазині продають неповнолітнім піротехнічні засоби. В разі виникнення будь-якої небезпеки, якщо ви вважаєте, що вашому життю чи здоров'ю щось загрожує, ви можете спокійно звернутися до поліції/

Плюс поліцейські розповіли школярам про відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень, характерних для зимового періоду.

Стрічка новин