В дитячо-юнацькому клубі по Дослідній діти розкрили злочин

В дитячо-юнацькому клубі по вулиці Дослідній діти розкрили злочин. Саме таким був сюжет розважально-ігрової програми «Новорічний звірополіс». Захід провели для дітей з міської Асоціації інвалідів. Подробиці про те, як шукали злочинця, – у наступному сюжеті.

Традиційно в переддень Новорічних свят для вихованців дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання проводяться святкові розважально-ігрові програми. Особлива увага приділяється вихованцям соціально-незахищених категорій та дітям з особливими потребами. В цьому році зробили постановку розважальної програми за мотивами мультфільму «Звірополіс».

/Оксана Зуб, директор міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання
Наші програми відрізняються тим, що є безпосередній контакт з дітьми, тобто, всі діти є учасниками дійства, новорічної феєрії, яку ми підготували. І вони залюбки беруть участь у всіх конкурсах, розвагах, аудіо іграх, які ми пропонуємо/

В Звірополісі вчинено злочин: хтось прямо з-під ялинки поцупив новорічні подарунки. Діти охоче згодилися допомогти поліцейським Лису Ніку та Зайчисі Джуді викрити злочинця.

Подібні заходи для дітей-інвалідів центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання проводить вже 6 років поспіль. Під час таких розваг, зазначають фахівці, діти розуміють, що вони такі, як і всі діти. Теж можуть брати участь в активних заходах.

/Ольга Григорук, голова Асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства м.Полтава
Зародилася така ідея, ми спробували, і нам сподобалося. Нам дійсно сподобалося, що тут діти активно приймають самі участь, і ви бачите, як вони радіють, як вони хочуть вийти на сцену. Інколи й костюми вдягають. Кілька років нас запрошують, і ми із задоволенням приходимо сюди/

Серед основних підозрюваних – Міс Барашкіс, Мавпа – символ року, що минає, а також і сам Лис Нік. Та, як виявилося, це Дід Мороз та Снігуронька так пожартували з усіма, щоб свято краще запам’яталося!

/- Поздоровляєм всіх з наступаючим новим роком і бажаємо: щастя, здоров'я, миру та злагоди в кожній родині
- А ще бажаємо побільше радості, побільше здоров'я, і нехай прийдешній рік буде успішнішим за цей/

Стрічка новин