У Київському районі привітали дітей кризових категорій

Передноворічне диво для дітей влаштували і в Центрі естетичного виховання. Зібралося майже 500 дітей пільгових категорій. У програмі – новорічна пригода та солодкі презенти. На сцені – сюжет мультфільму із присмаком Фінляндії.

Їх семеро: прадід-капелан Свято-Успенського собору, внучки-волонтерки, два онуки та два правнуки. Великою родиною вони прийшли на новорічну виставу. Зізнаються, бракує часу на веселощі та свята. Тож цього дня бажають отримати вдосталь позитивних емоцій.

/Аліна Стасенко, волонтерка
Це дитячі мрії... дитина побаче, як це може бути гарно. Хоч це і маленька виставка, але йому буде гарно/

Війна війною, каже Аліна Стасенко, однак, Новорічне диво має бути у кожної дитини. Сьогодні майже 500 малих поринули у новорічну казку.

Для дітей підготували казку-подорож до Фінляндії під назвою «Пригоди Мумій-троля». Репетиції почали понад 3 місяці тому, кажуть художні керівники.

/акторка
Дієвою особою є Мумій-троль – це білий бегемотик, який є поштарем і відносить листи до Йоулупукки (фінського Діда Мороза)/

Новорічна пригода зібрала дітей віком від 2 до 14 років. Казкових персонажів також вистачало.

/актор
Головне, щоб кожен персонаж, як би він не називався, приносив радість і подарунки, був очікуваний дітьми кожної країни/

Такі новорічні вистави є традицією. Понад 15 років Київська районна рада у місті Полтава разом з Центром естетичного виховання влаштовують передноворічні дива для дітей кризових категорій.

/Сергій Синягівський, голова Київської райради у Полтаві
Тут і діти-інваліди, тут і діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування. Свято приурочено до Нового року і Різдва Христового, і в нас в районі заплановано 3 заходи/

Нагадаємо, до Нового року залишилось 5 днів. І ще кожен може подарувати частинку щастя дітям, які позбавлені батьківського піклування.

Стрічка новин