У Галереї мистецтв відкрили «Зимовий вернісаж»

Галерея мистецтв імені Миколи Ярошенка для юних художників, керамістів та майстрів на всі руки влаштувала традиційну виставку «Зимовий вернісаж». У залі імені Саші Путрі свої роботи виставили вихованці чи не всіх художніх студій та гуртків міста. А на другому поверсі юних авторів привітали новорічним концертом.

Дитячі малюнки, кераміка, макраме, вироби з бісеру та іграшки заполонили Полтавський Художній музей. Тут вшістнадцяте влаштували виставку «Зимовий вернісаж». Знані та солідні дитячі школи та студії виставляються тут поряд із нещодавно створеними. Викладачі кажуть: участь у виставках стимулює вихованців творити. Тому роботи – як майже професіоналів, так і від найменших авторів. Критика шкодить розвитку – нагадує батькам своїх вихованців керівник арт-студії «Художник».

/Юрій Бернадський, керівник арт-студії «Художник»
Років, мабуть, до 9 вона взагалі не дуже сприймає критику на свою адресу, там потрібно дуже так дозовано розуміти, що їй сказать і коли. А взагалі дітей потрібно підтримувати, не рівняти їх з іншими дітьми, взагалі, своя дитина повинна бути найкраща, і всі творчі прояви, які в неї тільки є, потрібно усіляко підтримувати/

Студія кераміки «Гончарик» представляє композицію «Новорічний карнавал», деталі готували діти від 5 до 12 років. Керівник каже: хай не всі вихованці стануть знаними керамістами, відмінний естетичний смак їм гарантований.

/Тетяна Панасенко, керівник студії кераміки «Гончарик»
Раніше взагалі виховання це включало обов'язково: і писати вірші, танцювати, і малювати. Я завжди дітям говорю – головне, щоб вам подобалося/

Тут є роботи дитячої Художньої школи, Малої академії мистецтв, центру естетичного виховання та багатьох інших закладів. Усього 250 дітей представили свої роботи. Виставку відкрили передноворічним концертом, де виступали юні музиканти, співачки, танцюристи та вихованці циркової студії.

Стрічка новин