Справжня падлюка... чи все ж таки ні?!

Справжня падлюка... чи все ж таки ні?! Вивченням цього питання зайнялась полтавська письменниця Ольга Кийко. 6 місяців знадобилося їй, щоб видати книгу в жанрі іронічного детективу. Назва – відповідна – «Він був не справжньою падлюкою». Про авторку та інтригуючу книгу більше знає Катерина Залєвська.

Нахабно-провокуюча книга. Іронічний детектив Ольги Кийко доїхав до Полтави. На презентації тримають інтригу: авторку не представляють, а лише розповідають про неї. Пані Оксана тим часом спостерігає за реакцією гостей.

/Галина Вовченко, бібліотекар
Це той жанр, який дуже важкий. Саме тому, що він має читатися легко. І дійсно, ця ніша на Полтавщині не заповнена/

А це пані Вікторія. На презентацію книги прийшла не одна, а з дітьми. Каже, привабила «титулованість» цієї книги. Детектив має відзнаку «Вибір видавця» на Міжнародному літературному конкурсі романів.

/Вікторія Гайдамака
Для мене це можливість показати дітям сучасних письменників, які творять літературу. Вони є тими маленькими джерелами, які стають рікою української літератури/

Сама авторка каже: хист до літератури та написання книг отримала у спадок від мами. Бо та була філологом. Книга «Він був несправжньою падлюкою» – це суміш розслідувань, полтавського колориту та іронічного гумору.

/Ольга Кийко, авторка книги
Відображення нашої ментальності, нашого гумору та іронії я не знайшла у наших сучасних авторів, поки що. Тому прийшлось братися за розробку цієї теми. Обклавшись світовою класикою, не лише українською, я намагалася брати щось для себе із цих творів, щоб зробити національний продукт/

Ольга Кийко – із Кременчуцького району. Пів року знадобилось дівчині, щоб закінчити детектив, який, до речі, є її першою книгою. Однак, вона вже планує видати серію книг.

Стрічка новин