«Побратими» і «Відчайдухи» – полтавським учням подарували дві книги

«Побратими» і «Відчайдухи» – полтавським учням подарували дві книги. Видання від Міністерства оборони України щойно побачили світ. Першими їх представили полтавцям і привезли до учнів професійно-технічних училищ. Військові запевняють: дані книги – краща школа виховання, бо вони покликані зламати стереотипи українців.

Одними з перших вони у 2014 році долучилися до підтримки українських захисників. За 2 з половниою роки війни на Сході учні і викладачі Полтавського ПТУ № 4 проявляють себе у волонтерстві, зустрічаються із військовими.

/Валентина Таргоній, заступник директора ПТУ №4
В лави Збройних сил України пішов майстер виробничого навчання Заїка Олексій Павлович. Тому в нашому закладі практично щотижня відбуваються різні заходи, аби підростаюче покоління знайомилося з досягненнями наших солдатів/

А ще збирають, готують і відправляють на Схід подарунки. Лише на Великдень напекли більше 2 тисяч пасок.
Цього разу військові гості прийшли до училища. Перші примірники 2 книг, виданих Міністерством оборони України, дарують учням ПТУ. Їх наклад всього 500 примірників, однак, першими презентують полтавцям. Назви книг – «Відчайдухи» і «Побратими» – не випадкові.

/Володимир Лазарєв, спецкор газети Мін.оборони України «Народна армія»
Це готовність у будь-яку хвилину виконати бойове завдання. Що таке побратими? Це теж критерій перемоги. Бо лише разом, міцним, згуртованим кулаком можна дати по зубах агресору так, щоб він зрозумів: Україна – не просто держава, а сила/

Автори кажуть, книги – додаток до журналу «Військо України» і результат кропіткої праці редакції. Їх мають поширити серед молоді, за якою майбутнє, задля того, аби вони вчились на героїці. Бо у виданнях – не сухі статистичні дані, а живі історії.

/Володимир Лазарєв, спецкор газети Мін.оборони України «Народна армія»
Висвітлюють бойові будні наших бійців на передовій. Написані авторами, які безпосередньо брали участь в бойових діях. Написані про героїку наших захисників і мають відбиток не просто сьогодення, вони заряджені позитивом і вірою у нашу перемогу/

Автори хотіли показати: герой – це кожний захисник України і в бою, і в мирному житті. А ще мета видання – зламати стереотипи українців: герої повинні не гинути, а вміти виживати і жити для своєї країни.

Стрічка новин