Колись і зараз: що загадують сучасні діти і про що мріяв майбутній мер Полтави?

Який подарунок хочуть отримати полтавські діти під ялинку – школярі розповіли моїм колегам. І поки до свята залишається ще тиждень, малеча відвідує новорічні ранки від міського голови. Всього таких у Полтаві має відбутись 20. Тож, про що мріють сучасні діти, і якого заповітного подарунка чекав мер міста Олександр Мамай у своєму дитинстві – ми покажемо далі.


/В КАДРІ: розпочинається казка «В новорічний світлий час казка, друзі, йде до вас!»/

Цього тижня із казок починаються ранки для полтавських дітей. Учнів шкіл та вихованців дитсадків запрошують на свято від міського голови. Одне із них – у Палаці дитячої та юнацької творчості. У передчутті Нового року малеча зізнається: уже загадали, що мріють отримати під ялинку від Діда Мороза.

/діти
- Машинку на пульті управління.
- Цукерки і все.
- Якийсь новий телефон.
- Я попросила, щоб мені подарували набір косметики. Справжній, дорослий.
- Я хочу, щоб мені Дід Мороз подарував хом'яка/

Приємно, що діти вірять у Діда Мороза, говорить міський очільник, і згадує, якого подарунка він чекав із нетерпінням у дитинстві. Тоді, говорить Олександр Федорович, так само мріяли, але жили набагато скромніше.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Моя мама перед новорічними святами один раз – на Новий рік – купувала не кілограмами, а поштучно. І три мандаринки мені були, а три – моїй сестрі. Але, хочу сказати, що дитинство моє було теж одним із найпрекрасніших у світі/

Зараз вже він збирає дітей на ранки міського голови. Вони тематичні, бо казкові. Так у палаці дозвілля «Листопад» дійство на сцені нагадує історію Аліси у країні казок.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова
Я впевнений, що в жодному місті обласного центру чи підпорядкування області таких ранків міського голови не відбувається. Діти виходять всі у захваті, усі задоволені. Діти отримують вкінці подарунки, і дійсно розуміють, що міська влада намагається піклуватися про них і готується до Нового року, щоб зустріти разом з нашими дітьми/

А в міському будинку культури малечу зібрали на оновлений музичний варіант казки про бременських музиків.

На свята нині завітали діти пільгових категорій, вихованці дитсадків та учні 1-4 класів. Усі вони отримують ще й солодкі подарунки.
Цьогоріч запланували понад 20 ранків міського голови. На кожний – понад 700-800 дітей. Загалом за період новорічно-різдвяних свят у Полтаві мають привітати 16-17 тисяч маленьких полтавців.

Стрічка новин