Родина у Семенівському районі залишилися без речей та цінностей на загальну вартість 145 тисяч гривень

Родина у Семенівському районі залишилися без речей та цінностей на загальну вартість 145 тисяч гривень. Група злодіїв винесла із їхньої квартири гроші, комп'ютерну техніку, мобільні телефони і навіть зразки зброї. Чи вдалося поліції розшукати зловмисників – дивіться у наступному сюжеті.

145 тисяч гривень – сума збитків, яку група злодіїв нанесли одній із родин у Семенівському районі. Із їхнього помешкання вони винесли все, що мало цінність: 5 тисяч доларів, 2 тисячі гривень, ноутбук, фотоапарат, два мобільних телефони, особисті документи та револьвер.

/потерпілий
Зайшовши в квартиру, я побачив, що всі речі в квартирі були розкидані, сейф був виламаний, двері були забиті всередину. Пройшовши далі, я побачив, що «чорний» вхід в квартиру – це пластикові двері – вони були виламані, і через ці двері грабіжники потрапили до квартири/

Поліції вдалося вийти на слід зловмисників. Як виявилося, підозрювані підшукували жертв, які мають певний рівень достатку. Потім проникали всередину будинку шляхом віджимання пластикових вікон та дверей. Викрадене збували через довірених їм осіб. На даний час вже встановлена причетність даної групи щонайменше до трьох крадіжок із помешкань громадян.

/Руслан Бірюков, заступник начальника ГУ НП в Полтавській області
На даний момент відомості внесені до ЄРДР за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України. Вказані особи затримані за статтею 208 Кримінально-процесуального кодексу.Санкція статті передбачає позбавлення волі від 3 до 6 років/

Наразі триває перевірка підозрюваних на їхню причетність до скоєння аналогічних злочинів в інших районах області.

Стрічка новин